ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CFARE ESHTE TIFOZLLIKU PER JU...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: CFARE ESHTE TIFOZLLIKU PER JU...   4th October 2008, 12:29 pm

NQS JE TIFOZ,CFARE TE TERHOQI?
MERESH ME SPORT?
SKUADRA JUAJ QE JENI TIFOZ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE ESHTE TIFOZLLIKU PER JU...   9th October 2008, 7:52 am

DIKUR KAM LUAJTUR BASKET, TANI SKAM KOHE :inat:

JAM TIFOZE ME MILAN akullore

ME TERHEQ MENYRA SESI LUAJN, DHE DISA TIFOZEJANE SIMPATIK lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
CFARE ESHTE TIFOZLLIKU PER JU...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Sporti :: Futbolli Shqiptar-
Kërce tek: