ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LETRA PRINDIT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: LETRA PRINDIT   4th October 2008, 7:15 am

LETRA NENES

KU JE BIR?

KU JE TI ENDERR E MEGUAR?
NE C'SKUTA KE QENDRUAR VALLE?
A GJETE DOT CKISHE KERKUAR?
ATJE KU JE A NDJEHET MALL?

ME KRAHET E SHPRESES FLUTUROVE
ZEMRA E VUAJTUR NUK NJOHU FRIKE
LOTIN DHE SYRIT SJA TREGOVE
DHIMBJA NE SHPIRT FILLOI TE MBIJ

KALOI NJE VIT, DY, TRE, SOT KATER
E MINUTI PRITJES KAQ NGADALE SHKON
NENA QE LE TE RE, TE QESHUR
MBI FLOKET E SAJ SOT KANE RENE BORE

CDO DALLENDYSHE QE SHIKON
ESHTE SYRI IM BIR, TE KERKON
CDO PIKE SHIU QE BIE MBI QERPIK
ESHTE LOTI I MALLIT QE ME ZHURIT

KU JE TI LULJA E GEZIMIT
KU JE O PREHJA E SHPIRTIT TIM
SA LARG KE SHKUAR QE DOT SME FLET
VETEM NJE FJALE QOFTE KEQ A MIRE?

NE KE GABUAR E SOT NDIEN TURP
E DOT SMA THUA JETA IME
DIJE SE PRITJA PA PERGJIGJE
RENDON SA BOTA MBI ZEMREN TIME

GJITHE PASURIA E KESAJ BOTE
NUK VLEN PER ZEMREN E NJE NENE
GJITHCKA QE KISHA DO TA SHPENZOJA
TE SHIHJA NJEHER FYTYREN TENDE

TE PUTHJA DUART, BALLE, SY E GUSHE
TE PERKEDHELJA FLOKET E ZEZ
TE NGOPEM NJEHER ME EREN TENDE
TE TE NDIEJ PRANE, E PASTAJ TE VDES!

NENA TE RPET DHE ME STINET PLAKET
E NESE NJE DITE D TE KTHEHESH E NUK DO ME GJESH
DIJE SE NE CDO LULE ESHTE BUZEQESHJA IME PER TY
E NE CDO RREZE DIELLI JANE DUART E MIA
QE TE TE PERKEDHELIN

TE PUTH ME MALL,
NENA JOTE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: LETRA BABAIT   4th October 2008, 7:38 am

LETRA BABAIT

NJE DITE DO E KUPTOSH QE PAVARESISHT NGA GABIMET E MIA, UNE CDO HERE KAM DESHIRUAR ME TE MIREN PER TY DHE JAM MUNDUAR QE TE KRIJOJ NJE RRUGE PER TY. NUK DUHET TE EJSH I PIKELLUAR, ZEMERUAR E I PLOGESHT QE ME SHEH PRANE TEJE. TI DUHET ET JESH PRANE MEJE, PROVO TE ME KUPTOSH DHE TE ME NDIHMOSH SIKUR QE BERA UNE KUR TI FILLOVE TE JETOSH. ME NDIHMO QE TE ECI, QE TA MBAROJ RRUGEN TIME ME DASHURI. DO TE TA PAGUAJ ME BUZEQESHJE, ME DASHURI TE PAMASE QE UNE KAM PATUR PER TY.


TE DUA BIRI IM,
BABAI YT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
LETRA PRINDIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: