ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Share | 
 

 SHPREHJE PER DASHURINE

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: SHPREHJE PER DASHURINE   3rd October 2008, 11:23 pm

SHPREHJE PER DASHURINE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq


Male Numri i postimeve: 733
Location: I_KEQ
Humor: bziiiiit bziiiiiit
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   3rd October 2008, 11:25 pm

JE GJITHCKA QE DASHUROJ... lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel


Female Numri i postimeve: 3717
Registration date: 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 3:21 am

Dashuria per njerin ,esht si qumshti per femin

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 4:43 am

kur dashuron, je sherbetor,
kur te dashurojne, i ke ne dore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 4:44 am

njeriu qe dashuron, ska oreks. qetesia i mungon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 4:45 am

[b]NUK KA BURG TE ZBUKURUAR DHE DASHURI TE SHEMTUAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 4:48 am

DASHURIA ESHTE NJE SAKRIFICE E MADHE DHE NJE LUMTURI E MADHE NJEKOHESISHT, ESHTE AJO QE TE MBAN SHPIRTIN LART PER TA MBROJTUR NGA NDOTJET E KESAJ BOTE TE MBUSHUR ME VESE DHE PRAPASKENA INTERESASH.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 4:51 am

DASHURIA EHSTE NJE MOTIV I SHPRESES
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 4:54 am

SHUMICA E NJEREZVE JETOJNE PER DASHURINE DHE ADMIRIMIN, POR ME E RENDESISHME EHSTE TI NDJESH ATO (O. WILDE)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 4:55 am

NE DASHURI KOMANDON KUSH DASHURON ME PAK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 4:56 am

DASHURIA KA FORCEN TE NA BASHKOJE, PA I MOHUAR NJERI-TJETRIT DINJITETIN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 4:58 am

PARAJA NXIT IDEALEN, DASHURIA MATERIALIZMIN (REMARK)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:01 am

NESE E OFRON ME VULLNET TE LIRE DHE PA KUSHTE, VETEM KESHTU MUND TE FORCOHET DHE TE BEHET ME DOMETHENESE NJE LIDHJE DASHURORE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:02 am

NE TOKEN TONE ME TE VERTETE MUND TE DASHUROHET VETEM DUKE VUAJTUR DHE ME MUNDIME (DOSTOJEVSKI)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit


Female Numri i postimeve: 4095
Age: 27
Location: secret
Humor: not bad
Registration date: 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:04 am

DASHURIA, BESNIKERIA, PASIONI NUK JANE TRILLIME POETESH (GETE)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SHPREHJE PER DASHURINE
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum ::  :: -
Kërce tek: