ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SI NDIHENI???

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   21st October 2008, 5:37 pm

ndero e ndero :shpull:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   21st October 2008, 5:38 pm

e di e ke si shpirt po ca ti besh kushtet se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   21st October 2008, 5:39 pm

qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   21st October 2008, 5:39 pm

Stica shkruajti:
e di e ke si shpirt po ca ti besh kushtet se di
beje prov preke bebin tim dje shif ti pastaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   21st October 2008, 5:41 pm

mos ja prek bebin cunit se e ka me kimet gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   21st October 2008, 5:43 pm

sta prek jo se e kam xhan sh mezor vallezim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   21st October 2008, 5:45 pm

:urra:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   21st October 2008, 5:47 pm

vallezim ulu stice biirr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   22nd October 2008, 3:29 am

mire akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   22nd October 2008, 11:39 pm

mire jo keq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   22nd October 2008, 11:49 pm

:pamm:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   23rd October 2008, 12:48 am

NDJEJ NJE MUNGESE NJE BOSHLLEK...KAM DHE DHIMBJE DHEMBI DHE PO PI VER...DMTH QENKAM MIRE UNE...LOL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   23rd October 2008, 12:57 am

xhentil3 shkruajti:
NDJEJ NJE MUNGESE NJE BOSHLLEK...KAM DHE DHIMBJE DHEMBI DHE PO PI VER...DMTH QENKAM MIRE UNE...LOL

mos ma kujto dhembin se kam ja 2-3 dhembe per te mbushur dhe sma mban as te iki per te len orar jo me ti mbush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   23rd October 2008, 1:01 am

DHE UNE KAM FRIK SE KAM NJE DHEMBALL DHE KAM FRIK TA HEQ ME VJEN TA THYEJ FARE... :inat:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   23rd October 2008, 1:03 am

kujt i thua une me mire iki bej nje tatuazh tjeter dhe duroj dhimbjet se sa te iki te dentisti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   23rd October 2008, 1:05 am

SA MIRE DO ISHTE,TE MOS KISHIM DHEMB FARE TE GJITHE NJERZIT...DHIMBJA ME E KEQE SE DHEMBI SKA TJETER... :pamm: ASGJE NUK I BEN DERMAN...PI E PI HIC NUK PUSHON...VETEM RAKI QE E NJOM TME MPIHET...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   24th October 2008, 9:56 pm

Hmmmm keq jam sot sjam shkul prej shpie

mu kthy gripi prap mduket :?: :pamm:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   24th October 2008, 10:05 pm

Stica shkruajti:
Hmmmm keq jam sot sjam shkul prej shpie

mu kthy gripi prap mduket :?: :pamm:
oh sa mir ndiem:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   24th October 2008, 10:09 pm

Super akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   24th October 2008, 10:10 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
Stica shkruajti:
Hmmmm keq jam sot sjam shkul prej shpie

mu kthy gripi prap mduket :?: :pamm:
oh sa mir ndiem:p
dajak :karrige: :karrige: :karrige: :karrige: :violina
tashti jam shum me mir qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   24th October 2008, 10:11 pm

i thym ne mes qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   24th October 2008, 10:13 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
i thym ne mes qesh me te madhe qesh me te madhe
u sherova fare mduket qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   24th October 2008, 10:30 pm

amon mi vetem ti te jesh mir ska gje gjuam mua me ca te dush qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   24th October 2008, 10:56 pm

:shpull:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   24th October 2008, 11:16 pm

sikur me ka raf njeri dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SI NDIHENI???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SI NDIHENI???
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pyetje & Sondazhe-
Kërce tek: