ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje me foto

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   12th October 2008, 12:28 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
si tha ajo ciljeta goce e ndershme dhe e respektume deri ne maksimum DO DO TI DO :P se te shijon kafja e kampioneve hahaahahahah

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe do e pij se sben, apo seshte dhe flamuri milanit ole oleeeee lepirese :urra: :urra:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   12th October 2008, 12:29 am

dreqja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
ska nevoj per kepucen se sa te dalin corapet me rane te fiket mua qesh me te madhe qesh me te madhe :violina
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe aaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   12th October 2008, 1:23 am

keshtuqe dreqja do pi kafen dhe duhet se sben te puthi flamurin e milanit qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   12th October 2008, 1:27 am

hajde kush hajde qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enkelejda

avatar

Numri i postimeve : 333
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   18th October 2008, 5:57 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enkelejda

avatar

Numri i postimeve : 333
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   18th October 2008, 8:22 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   20th October 2008, 2:05 am

Enkelejda shkruajti:


SA TE NGJAN... albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   22nd October 2008, 10:46 pm
prsh cunin

e mba mend apo jo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   22nd October 2008, 10:47 pm

Stica shkruajti:prsh cunin

e mba mend apo jo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
po mi kjo eshte ajo pjesa ku me shkele komen:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   22nd October 2008, 10:56 pm

ca genjeshtari qe jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kjo esht ajo pjesa kur ti rreshqet e thyn kemben qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   22nd October 2008, 10:59 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe te ajo pjesa lol kam qen tap un se mbaj mend:p qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   23rd October 2008, 3:25 am

iiiii sa rren, te kapen me kamer te feshehte mo dhe ta cuan te paperisima qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   23rd October 2008, 3:29 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   23rd October 2008, 3:34 am

syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
marisa
Lepurushja Forumit
Lepurushja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 27
Location : belgjik
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   30th October 2008, 12:09 am

moj qysh i fusni kto fotot ju ktu me goca çuna?? :?: :inat:
me tregoni dhe muve 🐒
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   30th October 2008, 6:02 pmPER MIQT E MI kiss te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   30th October 2008, 6:44 pm

marisa shkruajti:
moj qysh i fusni kto fotot ju ktu me goca çuna?? :?: :inat:
me tregoni dhe muve 🐒

HAJDE TE DHOMA NDIHME SE I KA SHKRUJT ZYSH DREQJA TE GJITHA kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   30th October 2008, 9:22 pm

marisa shkruajti:
moj qysh i fusni kto fotot ju ktu me goca çuna?? :?: :inat:
me tregoni dhe muve 🐒
sa pagun ti? qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   30th October 2008, 11:10 pm

cuni...._________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   30th October 2008, 11:16 pm

mirupafshim 🐒
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   31st October 2008, 3:34 am

MISTERIOZJA shkruajti:


PER MIQT E MI kiss te kam shum xhan
ooooooooo qaj
shum e bukur . kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   31st October 2008, 3:36 am


_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   31st October 2008, 3:57 am

EDHE KJO SHUME BUKUR te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd November 2008, 1:42 pm

PER MISTERIOZENper DREQEN


PER LLASTICENPER VLONJATENPER MELYN


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd November 2008, 11:08 pm

sjum te bukura keto tigliiiiiiiiiiiiiii kiss te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje me foto
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: