ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje me foto

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Pershendetje me foto   3rd October 2008, 7:38 pm

Pershendesni nje antar/e me nje foto . gjynaf

_________________
MyHotComments.com


Edituar për herë të fundit nga dreqja në 3rd October 2008, 9:33 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd October 2008, 8:46 pm

akullore :hello?: akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd October 2008, 8:49 pm


_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd October 2008, 9:30 pm

dreqja shkruajti:hahahahaha sa e fort,ashtu ec para meje dreqka dhe e shikon si zhytesh...plluq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd October 2008, 9:32 pm

xhentil3 shkruajti:
dreqja shkruajti:hahahahaha sa e fort,ashtu ec para meje dreqka dhe e shikon si zhytesh...plluq
qesh me te madhe qesh me te madhe sa i zgjut ai perpara je ti gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd October 2008, 9:39 pm

dreqja shkruajti:
xhentil3 shkruajti:
dreqja shkruajti:hahahahaha sa e fort,ashtu ec para meje dreqka dhe e shikon si zhytesh...plluq
qesh me te madhe qesh me te madhe sa i zgjut ai perpara je ti gjynaf


e paske doren e rend atehere... albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd October 2008, 9:40 pm

xhentil3 shkruajti:
dreqja shkruajti:
xhentil3 shkruajti:
dreqja shkruajti:hahahahaha sa e fort,ashtu ec para meje dreqka dhe e shikon si zhytesh...plluq
qesh me te madhe qesh me te madhe sa i zgjut ai perpara je ti gjynaf


e paske doren e rend atehere... albania
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe o ce pyt :urra:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd October 2008, 9:53 pmkshu je ti dreqja se di

pse iken :bye: :cocoment:
opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   3rd October 2008, 10:00 pm

UEEE ERDHI STICA akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   4th October 2008, 1:47 am

Stica shkruajti:


kshu je ti dreqja se di

pse iken :bye: :cocoment:
opa
opa nuk jam si kjo un mi opa opa opa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   8th October 2008, 2:54 am

per ty qe do ta lexosh i pari lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   8th October 2008, 2:59 am

kiss


per te gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   8th October 2008, 4:58 am


_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   8th October 2008, 9:45 am

nga nje kafe per DREQEN DHE MISTERIOZEN
kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 1:33 am

pershendes dreq milanisten me kete shikoje mire foton ke nje rezultat aty qe do ngelet ne histori hahahaah

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 1:36 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
nga nje kafe per DREQEN DHE MISTERIOZEN
kiss
flm shum tigri me limontos e kishe ba e >? :shpull:
se du hic . opa te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 1:37 am

si tha ajo ciljeta goce e ndershme dhe e respektume deri ne maksimum DO DO TI DO :P se te shijon kafja e kampioneve hahaahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 1:38 am

opa se du tha dhe pik .pije vet :urra:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 1:42 am

do ta pish me dhune mos te kafshoj veshin une tani opa opa opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 1:43 am

ta fus me kpuc kokes un dhe e shef mir djellin pastaj lol qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 1:49 am

ska nevoj per kepucen se sa te dalin corapet me rane te fiket mua qesh me te madhe qesh me te madhe :violina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 5:18 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
ska nevoj per kepucen se sa te dalin corapet me rane te fiket mua qesh me te madhe qesh me te madhe :violina
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 10:06 am

thartira pasi ka ndjere kepucet e dreqes

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   11th October 2008, 6:14 pm

hoho hoho hoho (ik merr pomad pastaj ee? ) :gjuha:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   12th October 2008, 12:27 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
nga nje kafe per DREQEN DHE MISTERIOZEN
kiss

uaaaa cme ka ngjit kjo kafe ueeeee kalamaja akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me foto   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje me foto
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: