ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Operacionet plastike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Operacionet plastike   3rd October 2008, 5:34 pm

Meqe kohet e fundit eshte shtuar shum kohet e fundit ,doja te dija dhe mendimin tuaj ne lidhje me to .
Cfar mendoni per operacjonet plastike ? Dhe cfar mendoni per njerzit qe bejn nderhyrje te tilla ne trupin e tyre ? respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
 
Operacionet plastike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Shkenca :: Shendeti-
Kërce tek: