ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 histori te dhimbshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ani
VizitorMesazhTitulli: histori te dhimbshme   6th May 2011, 9:20 pm

keto jan histori te verteta me besoni...dhe vertete te dhimbshme qaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
histori te dhimbshme
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Humor-
Kërce tek: