ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hi all by king of knight

Shko poshtë 
AutoriMesazh
king of knightNumri i postimeve : 4
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: hi all by king of knight   30th July 2009, 1:05 pm

po ckemi o njerez na pasket humb.a ka njeri ne shtepi??? albania se di
kush a administrator ktu se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: hi all by king of knight   30th July 2009, 5:08 pm

mirse erdhe . ktu jemim po jemi me pushime :) albania

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
king of knightNumri i postimeve : 4
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: hi all by king of knight   30th July 2009, 8:16 pm

aaaaa aaaaa brokenheard po ime e gjetet qe erdha un ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: hi all by king of knight   24th August 2009, 7:21 am

vet e ke fain ... po pse mo tani hyet ne forum ? ne koh pushimesh dajak te kam shum xhan se bej shaka po ja mbarojn pushimet dhe mblidhemi prap ne kalamaja

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hi all by king of knight   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
hi all by king of knight
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: