ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows Mobile

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Windows Mobile   14th May 2009, 5:21 am

Përdoruesit e sistemit operativ kanë pritur gjatë për aplikacionin zyrtar të Facebook, i cili më në fund është paraqitur.

Duke pasur parasysh se kanë pritur shumë më gjatë se përdoruesit e sistemeve tjera operative, adhuruesit e Windows Mobile do të shpërblehen me një opsion shtesë, atë që drejtpërdrejt nga aplikacioni të ngarkojnë (upload) dosjet e tyre video në shërbimin e popullarizuar online - Facebook.

Opsionet standarde të cilat i sjell aplikacioni përfshijnë dërgimin e porosive tek personat nga lista e miqve, bartja e fotografive nga telefoni në Facebook, dërgim të porosive SMS apo ftesa e miqve në Facebook nga lista e miqve si dhe menaxhimi i materialeve në të në çfarëdo kohe dhe secili vend.

Burimi: Telegrafi

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
 
Windows Mobile
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Shkenca :: Teknologji-
Kërce tek: