ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LOJRA FATI...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: LOJRA FATI...   3rd October 2008, 12:01 am

LUANI LOJRA FATI?

CFAR MENDIMI KENI PER LOJRAT E FATIT? :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   4th October 2008, 6:15 am

I KAM SHUME QEF, POR SHYQYR QE DI TA KONTRROLLOJ VETEN SE PO HYRE ATJE SDEL ME, OSE ME SAKTE DEL ME XHEPA BOSH qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   4th October 2008, 7:11 am

xhentil3 shkruajti:
LUANI LOJRA FATI?

CFAR MENDIMI KENI PER LOJRAT E FATIT? :?:
vetem njeher kam shku ne Kazino .po spata fat se sa hyna me erdhi polici tha :DIL se ske mush moshen ...dola un ca te baja :sherr:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   4th October 2008, 10:29 am

DOJE DHE KAZINO TI, gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   4th October 2008, 4:27 pm

xhentil3 shkruajti:
DOJE DHE KAZINO TI, gjynaf
:urra:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   5th October 2008, 9:34 am

nuk i kam shume qejf,,,po besoj se kam pak fat,sa her e kam provuar nuk kam dalur pa gje lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   5th October 2008, 7:03 pm

SIGURISHT,MOS MER NDONJE KOKERR QEPE ME VETE TI LIMONA MOS TA MARIN FATIN N`SYSH... lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   5th October 2008, 7:26 pm

PSE KE INAT TI XHENTIL? qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   5th October 2008, 10:12 pm

xhentil3 shkruajti:
SIGURISHT,MOS MER NDONJE KOKERR QEPE ME VETE TI LIMONA MOS TA MARIN FATIN N`SYSH... lepirese


mar nje hudher ne cante qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe


kur te shkosh ne casino me mer me vete,une do mar hudhren ne cante dhe do shohesh cfat do kesh!!!! qesh me te madhe qesh me te madhe lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   5th October 2008, 10:26 pm

HAJDE IDE HAJDE

PER MENDIMIN TIM MERR NDONJE KOKERR QEP PER FATIN E XHENTILIT :hihihi

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 5:04 pm

akullore un fitoj perher sa her loz lepirese

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 8:24 pm

:?:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 10:15 pm

pse mendohet kjo lart? :urra:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tironci qefliNumri i postimeve : 14
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 11:04 pm

mos paj zoti dhe ketu me doli ky bixhozi ,me mbani mer se po me bie te fikettttttt nje gotttttttttttttttt ujjjjjjjjjjjjj gocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 11:20 pm

ca ke ti lale mos me thuj qe ke qen bixhozxhi?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 11:25 pm

si njoooooooooof ca janeeee :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 11:27 pm

unn vetem lloto luj dhe aty sme ec fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 11:28 pm

pse ke fat tiiiiiiiii qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 11:29 pm

skom pra jo se di gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   24th October 2008, 11:42 pm

ehe sa mir eshte kur e di njeriu se ca skaaaaa dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   25th October 2008, 7:16 am

FATI IM ESHTE CIK SI I VONUAR, KUR I DO QEFI VJEN qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   25th October 2008, 11:02 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
FATI IM ESHTE CIK SI I VONUAR, KUR I DO QEFI VJEN qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   26th October 2008, 2:44 am

SE BESON KJO SIPER dajak qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   26th October 2008, 6:22 pm

sa keq qe se beson dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   26th October 2008, 6:26 pm

:pamm:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LOJRA FATI...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LOJRA FATI...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forum i lir :: Diskutime-
Kërce tek: