ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja Gjarper

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Gruaja Gjarper   14th May 2009, 5:14 am

Julia Zlata, e njohur edhe si “gruaja gjarper” ka befasuar jurine e talent show-it gjerman “Das Supertalent” dhe ka hyre ne gjysme-finale me ndihmen e aftesive te saja te cilat mund t’i shikoni ne fotografite.Kjo seksi ruse planifikon te nxjerre edhe kalendarin e saj. Pozicionet te cilat i merr ajo ndoshta krijojne pershtypje se shkaktojne dhimbje ne trupin e saj, por kjo 24 vjecare keto i ben me lehtesi te papershkruar.Ja dhe disa fotot te saj gjynaf

http://photo.vietyo.com/uploads/photo/xinh/www.vietyo.com_94944b90a0ce07.jpg

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   14th May 2009, 9:32 am

kjo te iken nga dora...ske si ta shtrengosh sepse rreshqet...:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   14th May 2009, 10:39 pm

e se ajo na mundonte ne xhentil do e mbaje ti dot ne dor apo do te rreshqiste gjynaf qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   15th May 2009, 4:40 pm

dhe une kete po e mendoja shum...dhe akoma po e mendoj...:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   16th May 2009, 5:50 am

po si do ja bejm mo xhentil ? na fute trurin ne pun tashi iiiiiiiiii

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   21st May 2009, 8:04 pm

kjo te ngel ne dore mo

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   15th June 2009, 1:34 pm

po mire nuk themi ta rrafim me shkelma sepse gjynah...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   24th June 2009, 4:03 am

ca pate ti mo ? qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   27th June 2009, 1:42 am

ca pata moi majmune qesh me te madhe


eshte GRUJA gjarper respekt... akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   17th July 2009, 2:02 am

qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gruaja Gjarper   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gruaja Gjarper
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Kurjozitete-
Kërce tek: