ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PERSHTYPJET PER FORUMIN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: PERSHTYPJET PER FORUMIN   29th March 2009, 8:49 pm

KETU DO JEPEN TE GJITHA MENDIMET QE KENI PER PARAQITJEN E FORUMIT DHE MBARVAJTJEN E TIJ

PO FILLOJ UNE E PARA
PO ME PELQEKA JASHT MASE PARAQITJA E FORUMIT, UROJ QE TE MBAJME KETE FIGURE SE QENKA VERTET FANTASTIKE

BRAVO ATYRE QE JAN MUNDUAR TA BEJNE FORUMIN SA ME TE BUKUR

SA PER MBAREVAJTJEN E FORUMIT, MENDOJ SE KEMI BE GOXHA MUNGESA KOHET E FUNDIT DHE SHOH NJE FTOHJE SHUME TE MADHE NGA UNKNOWN, GJITHSESI UROJ TE JETE MIRE

EDHE DISA ANTARE NUK JANE FARE AKTIV, SHPRESOJ TE VIJNE ME SHPESH albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   1st April 2009, 8:02 pm

po cpatet qe e nderruat figuren e forumit moooo
me verte erdhi obama ne pushtet, po kjo sdo te thote qe te gjitha gjerat do nxihen lol qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   4th April 2009, 6:02 am

sa here qe hap forumin kto dite me duket se po ngteroj adres,se me shfaqet pamje tjeter qesh me te madhe ,,,,,gjithsesi komplimenta,kshu me pelqen me shum kasata biirr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   4th April 2009, 10:09 am

MUA ME PELQENTE AJO ME FLAMURIN SHQIPTAR, PO DHE KSHU SESHT KEQ

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   6th April 2009, 5:17 am

o mistere un e kam nderruar o shushk se doja ti shikonit te gjitha njer pastaj te vendosniim .
kush te pelqente se e ve un ..
kush esht ajo me flamur shqiptar ? qe kishte dy shqiponja anash ?
po ve ate njer .. nqf se jo me thuaj mir ? mistere💋
limona kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   12th April 2009, 5:58 am

MBAJ MEND QE ISHTE VETEM ME FLAMUR SHQIPTAR DHE ME SFOND TE KUQ
SA QEF E KISHA albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   13th April 2009, 10:37 pm


_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   24th April 2009, 6:47 am

dreqja shkruajti:
kush ishte kjo
http://demo.nicetheme.com/index.htm?theme_id=124612

yesssssssss albania albania kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   24th April 2009, 10:49 pm

kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   12th May 2009, 7:04 am

albania kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   14th May 2009, 4:58 am

e na ndau behari na ndau qesh me te madhe kiss kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSHTYPJET PER FORUMIN   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PERSHTYPJET PER FORUMIN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forum i lir :: Diskutime-
Kërce tek: