ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hajde zihemi pak

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 3:40 am

MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
www.saidwhat.co.uk
www.saidwhat.co.uk/proverb/viewall.php
per cfar jan kto ?

jane proverba, shprehje qe vihen si general statement
me pas zhvillon thesis sipas main idea qe do ti
kiss akullore
ok thx a lot kiss kiss kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 3:41 am

dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
www.saidwhat.co.uk
www.saidwhat.co.uk/proverb/viewall.php
per cfar jan kto ?

jane proverba, shprehje qe vihen si general statement
me pas zhvillon thesis sipas main idea qe do ti
kiss akullore
ok thx a lot kiss kiss kiss

welcome
ishalla po te sherbejne
mua me kan sherbyer goxha, sepse aty i ke sipas alfabetit dhe gjen sa duash per idene kryesore te esese
good luck kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 3:45 am

thx ....ja se percfar e kam essayn.

The computer and its offspring the Internet represent the
most important technological innovation in human history.
Write an essay in which you agrre or disagree with this statementto support your argument remember to consider the other sides position as both the story and spread of computer and internet use .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 3:52 am

dreqja shkruajti:
thx ....ja se percfar e kam essayn.

The computer and its offspring the Internet represent the
most important technological innovation in human history.
Write an essay in which you agrre or disagree with this statementto support your argument remember to consider the other sides position as both the story and spread of computer and internet use .

The internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life
i do agree with this expressions.
me pas trego te mirat qe ka interneti
gjen shume info, etj wtj
dhe ne fund konkluzionin
http://www.saidwhat.co.uk/keywordquotes/internet (shif iher dhe kte quote se mos te ndihmon)

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 3:56 am

MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
thx ....ja se percfar e kam essayn.

The computer and its offspring the Internet represent the
most important technological innovation in human history.
Write an essay in which you agrre or disagree with this statementto support your argument remember to consider the other sides position as both the story and spread of computer and internet use .

The internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life
i do agree with this expressions.
me pas trego te mirat qe ka interneti
gjen shume info, etj wtj
dhe ne fund konkluzionin
http://www.saidwhat.co.uk/keywordquotes/internet (shif iher dhe kte quote se mos te ndihmon)
flm shum shum shum shum shum kikaaaaaaaa kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 3:57 am

asigja ic ic ic ic ic ic ...................... lol
kiss kiss kiss kiss
have fun lol

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 3:59 am

thx kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:00 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:02 am

llastice po ti c pate me ?
do ndim per detyrat ?lol
e ta hapim nje tem vetem per detyrat dhe kur duam ndihme per dicka ose thjesht per te marr nje mendim nga njeri tjetri te shkruajm tek tema .
si mendoni ?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:04 am

ca pata un mi

jam brenda temes lol qesh me te madhe


Hajde zihemi pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:05 am

opa na mi goc te gjuj un opa
ps :sme kthyet pergjigje per cfar ju pyeta.

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:08 am

he mi kshu thuje neper tema ska gjo :shpull:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:09 am

dreqja shkruajti:
llastice po ti c pate me ?
do ndim per detyrat ?lol
e ta hapim nje tem vetem per detyrat dhe kur duam ndihme per dicka ose thjesht per te marr nje mendim nga njeri tjetri te shkruajm tek tema .
si mendoni ?

mendim i shkelqyer
vine shpejtttt lol
te pervishem icik un, apo skam dhe dy ese per te bere,
hajde futeni trunin ne pune e mi tregoni qesh me te madhe akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:10 am

po tani te hap vetem nje section vetem per SHKOLLEN ,ARSIMIN apo nje tem te thjesht tek chati ?
LLASTICE thx per shpullen opa qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:12 am

un them ndihme per shkollen
per arsimin vejme teme tjeter ne
apo jo?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:13 am

o mistere un mendoj sic kemi hapur pershumbull temen DISKUTIME dhe tek diskutimet pastaj kemi plot tema te tjera ...
si thoni hapim vetem nje section te vecant apo hapim thjesht nje tem ne chat dhe ta titullojm .NDIHME PPER DETYRAT apo mesimet a ku di un

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:19 am

dreqja shkruajti:
o mistere un mendoj sic kemi hapur pershumbull temen DISKUTIME dhe tek diskutimet pastaj kemi plot tema te tjera ...
si thoni hapim vetem nje section te vecant apo hapim thjesht nje tem ne chat dhe ta titullojm .NDIHME PPER DETYRAT apo mesimet a ku di un

pooooooooooooooooooooooo
po me nje kusht, te me beni detyrat lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:20 am

bjeri se i bike bukur .....un mezi po bej te miat mi ...lol ..
do te ndimoj me aq sa kam mundesi .
ok po e hap temen tek DISKUTIMET

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:25 am

:violina :violina qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:25 am

qesh me te madhe ku iku llastica ? qaj

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:30 am

se di, do ket ik me provu kostumine halloween qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   13th October 2008, 4:34 am

qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   19th October 2008, 4:36 am

SI SI VETE MENIA ME U ZON ICIK MER JAHU
dajak dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   20th October 2008, 6:07 am

MISTERIOZJA shkruajti:
se di, do ket ik me provu kostumine halloween qesh me te madhe
qesh me te madhe


e ke gjet gjynaf

kte do vesh qesh me te madhe

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   20th October 2008, 12:39 pm

avash se kjo te thyen nofullat...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hajde zihemi pak   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hajde zihemi pak
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: