ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 mesuesit ne shkolle

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pogradec
VizitorMesazhTitulli: mesuesit ne shkolle   21st March 2009, 2:29 pm

si mendoni ju : se si duhet te jeni mesuesit ne shkolle me nxenesit te leshojne noten kollaj apo t'ua shtrengojne noten dhe te jene te ashper ne shpjegim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: mesuesit ne shkolle   22nd March 2009, 3:24 am

po cne ke muzika kjo tema? se di

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: mesuesit ne shkolle   25th March 2009, 7:05 am

aha me duket e paskan cu mesus kte pogradecarin lol

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: mesuesit ne shkolle   25th March 2009, 7:05 am

Tema mbyllet .. i perjetshem qoft kujtimi saj qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mesuesit ne shkolle   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
mesuesit ne shkolle
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Stafi i forumit :: Koshi-
Kërce tek: