ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SHIKONI SA TE RREZIKSHEM JANE CELULARET

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: SHIKONI SA TE RREZIKSHEM JANE CELULARET   6th March 2009, 9:03 pm

CELULARET KANE AQ SHUME VALE TE RREZIKSHME KANCEROZE SAQE MUND TE PJEKIN DHE KOKOSHAT


IMAGJINONI CA DEMESH SJELLIN NE TRURIN TONE


KJO ESHTE VIDIO:

http://www.dailymotion.com/video/x5odhh_pop-corn-telephone-portable-microon_news

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SHIKONI SA TE RREZIKSHEM JANE CELULARET
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vidio-
Kërce tek: