ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FEJA JUAJ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: FEJA JUAJ?   2nd October 2008, 7:52 pm

CILA ESHTE FEJA JUAJ?

RESPEKTONI NJE NJERI ME FE TJETER?

SA FANATIK JENI,PER FE?CFAR RENDESI KA PER JU FEJA?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   4th October 2008, 6:20 am

SE PARI PER MUA FEJA ESHTE DICKA E KRIJUAR NGA NJERIU, PER TU NDJERE ME MIRE
JAM KRISTJANE
SJAM ASPAK RACISTE NGA FETE E TJERA, MADJE JAM SHUME KURIOZE TE DIJ PER FETE E NDRYSHME opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   4th October 2008, 7:02 am

jam muslimane,,,,nuk jam aspak diskriminuese ndaj feve te tjera,i respektoj te gjitha dhe ndjehem mire kur me respektojn,,,,,per sa i perket fantizmint ne fe,,,mendoj se jam me shum ne teori muslimane se sa ne praktik,,,me vjen keq per kte,po cti besh eshte shum zor te jesh nje muslimane e devotshme,,,,te pakten besoj ne Zot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   4th October 2008, 7:26 am

Jam myslimane ,skam qen asnjeher ne kish apo xhami .
Ca jan kto krishtlindje,barjam,pashk i festoj . lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   5th October 2008, 9:27 pm

dreqja shkruajti:
Jam myslimane ,skam qen asnjeher ne kish apo xhami .
Ca jan kto krishtlindje,barjam,pashk i festoj . lepirese

o te keqen un tyy gjynaf , sa mir e ke ti, shyqyr kemi fest dhe oburra qesh me te madhe
un jam gjys myslimane gjys krishtere, keshtu qe i festoj te dyja :urra: lepirese opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PicirikA

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 29
Location : ITalY
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   7th October 2008, 9:49 pm

une jam muslimane..........respektoj cdo njeri pa dallim feje.....sjam fare fanatike.....feja per mua ska rendesi fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.urauba.com
Enkelejda

avatar

Numri i postimeve : 333
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   18th October 2008, 7:43 pm

jam Muslimane
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   21st October 2008, 1:36 am

syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   21st October 2008, 9:43 am

MISTERIOZJA shkruajti:
syckat

mos me thuaj qe ste pelqen feja ime gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   21st October 2008, 3:47 pm

musliman jom ne un akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   21st October 2008, 5:09 pm

eve una :inter:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   22nd October 2008, 3:34 am

baby_gangsta shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
syckat

mos me thuaj qe ste pelqen feja ime gjynaf

ku ka me te bukur se feja jone mi lepirese kalamaja

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   25th October 2008, 10:36 am

MISTERIOZJA shkruajti:
baby_gangsta shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
syckat

mos me thuaj qe ste pelqen feja ime gjynaf

ku ka me te bukur se feja jone mi lepirese kalamaja


Sigurisht qe ska me te bukur se feja joneeeeee kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   25th October 2008, 11:20 am

Muslimane jam.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   12th February 2009, 8:53 am

Thuhet se jam myslimone, po asigjo nuk festoj,ne shpine time kerce derri ne 12 t'notes kur i thone.


Ne kishe kam shkuar,dhe mbaj dhe kryq ne qafe shpesh,kshu qe.....ca i bi me qene?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   12th February 2009, 9:21 am

o te keqen e muslimanes tyyyy,,, qesh me te madhe te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   13th February 2009, 7:28 am

Qeneflja_Tironce shkruajti:
Thuhet se jam myslimone, po asigjo nuk festoj,ne shpine time kerce derri ne 12 t'notes kur i thone.


Ne kishe kam shkuar,dhe mbaj dhe kryq ne qafe shpesh,kshu qe.....ca i bi me qene?
gaxhije ke bregu lumit qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   13th February 2009, 5:10 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

mish e peshk thuj qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cimiNumri i postimeve : 1
Registration date : 05/01/2010

MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   5th January 2010, 1:44 am

cimi un jam musliman dhe krenohem me ket shkoj na xhami rregullisht as edhe njehr nuk kam shkel ne kish as qe mendoj me shku ndonjeher jo qe e urrej krishterizmin po nuk me pelqen e festoj bajramin edhe aas edhe nje fest tjeter ZOTI QOFT ME JU...........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FEJA JUAJ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FEJA JUAJ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Besimi fetar-
Kërce tek: