ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   2nd October 2008, 7:50 pm

DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ NE NJE MOMENT TE VESHTIRE KU FLITET PER JETE APO VDEKJE... :sedi

ME JEPNI MENDIMET TUAJ... respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 6:14 am

PO TI JEPJA NDIHME, ARMIKU SDO E PRANONTE GJITHSESI, SEPSE DO KUJTOJE SIKUR JA KAM ME TE FUTUR
KESHTU QE E LE ABSTENIM :cocoment:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 7:12 am

Mbaj shum inat ,por kur vjen momenti qe kan nevoj me ulet zemra brokenheard

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 10:28 am

UNE PER VETE ARMIKUN TIM,KURR ZDO E NDIHMOJA SEPSE NGA MOMENTI QE U BE ARMIK NDONJE GJE TE KEQE M`KA BERE... albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 4:30 pm

xhentil3 shkruajti:
UNE PER VETE ARMIKUN TIM,KURR ZDO E NDIHMOJA SEPSE NGA MOMENTI QE U BE ARMIK NDONJE GJE TE KEQE M`KA BERE... albania
Jam shum dakort me ty xhentil .E kuptoj qe nga momenti qe ai/ajo esht armiku jot ateher nuk te ban zemra ta ndihmosh .
Por nqf se kjo ndihme do varej vetem nga mua do ta ndihmoja .nuk e di pse

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 4:42 pm

sa zemer mire qe esht :kith:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 4:51 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
sa zemer mire qe esht :kith:
ty do kishin vra gjermanet mi ,po n te shpetova dhe sma di per nder opa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 6:06 pm

dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
sa zemer mire qe esht :kith:
ty do kishin vra gjermanet mi ,po n te shpetova dhe sma di per nder opa

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
ISHIM NE KOHEN E TURQIS MI, E BANI LAMSH KJO :shpull:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 6:51 pm

ti skishe lind ather mi pse rren ? opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 6:56 pm

iiiiiiii harrova unn :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   4th October 2008, 7:02 pm

gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   5th October 2008, 9:31 am

nese eshte puna jete a vdekje doemos do e ndihmoja,nuk mund te le te vdesi dikush per inatin tim,,po dhe kshu nuk jam tipi qe mbaj shum inat te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   15th October 2008, 3:18 am

kur e ke armik sdo te thote ta kesh inat, mendoj un

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   15th October 2008, 7:59 pm

triko
MISTERIOZJA shkruajti:
kur e ke armik sdo te thote ta kesh inat, mendoj un


po flet si e ema zeqos majt thanes lol...beji nje refresh mendimit se ja fute triko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   15th October 2008, 11:55 pm

Do i fusja shqelmin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   16th October 2008, 8:10 am

po neqoft se do te ishit JU ai/ajo qe do te kishit nevoj per ndihme ,dhe personi i vetem qe mund tju ndihmoj esht armiku juaj ... ??????????? brokenheard

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Enkelejda

avatar

Numri i postimeve : 333
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   18th October 2008, 6:13 am

po do i ndihmoj pa diskutime se nuk jam armiku i askujt ne ksi lloj raste i ndihmoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   18th October 2008, 6:39 am

ARMIKU DONTE QE U BE ARMIK DHE KUR E SHIKON QE PO I VJEN FUNDI AI THOT:"TA MAR ME VETE DHE KETE ARMIKUN"PRANDAJ LARG ARMIKUT DHE MOS U BEJ PISHMAN SE NUK DO BEHESH MIK. respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   18th October 2008, 6:49 am

ok ok me fal qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DO E NDIHMONIT ARMIKUN TUAJ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forum i lir :: Diskutime-
Kërce tek: