ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Keshilla per Jeten...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Keshilla per Jeten...   13th February 2009, 9:53 pm

Te dashur forumista me erdhen ne email disa keshilla per Jeten,mendova t`ju tregoj dhe juve pasi mua me pelqyen... albania


KESHILLA PER JETEN
>
> Ha sa me shume oriz (te paperpunuar). mundesisht sa kokrra ? lepirese
>

> Ofroji njerezve me shume nga sa ata presin, dhe beje kete me kenaqesi.ata te presin dhe te ken besim qesh me te madhe
>
> Meso permendesh rrjeshtat tuaja te preferuara(poezine).alo alo ambulonca zemra ime esht si mu.. po ta disha po ta dhishaaaa sdo ta dashurojsha kurree
perqesh
> Kur thua: 'Me vjen keq, me fal', shikoji njerezit ne sy.po e dim qe ne sy mo , pse ku duhet me i pa tjeter qesh me te madhe

> Mos u tall me endrrat e te tjereve. iiiiiiiiii tallem kur se kan mendjen un

> Thirr nenen tende. aaaaa O maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
>
> Thuaj 'shendet' kur degjon se dikush teshtitet. opa plac ishalla
> Heshtja eshte nganjehere pergjigja me e mire. obobo
>
> Beso ne Zot, por gjithesesi mbylle makinen me celes.dhe mundesisht harroi celsat ne shpi per_qef
>

> Tregohu i kujdesshem per planetin tone.gjej nje kosh dhe hidhu
>

> Mos ji shume kurioz. ??? pse?????????
>
> Fiton shume para? Atehere vendosi diku ku mund te ndihmosh te tjeret. Ajo eshte kenaqesia me e madhe qe mund te te jape pasuria.po sikur s shkon kjo riii pastrim
>
.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   14th February 2009, 8:28 am

te bukura ..flm qe na i solle ktu Xhentil . respekt

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   15th February 2009, 10:16 am

te bukura vertet, edhe mua ma derguan kete ne email, vertet keshilla qe ja vlejne albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   7th March 2009, 7:43 am

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xhentil me fal .... ne vend te klikoja MODIFIKO kam klikuar cito dhe ta kam rish postimin komplet ... me fal

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   7th March 2009, 7:45 am

xhentil3 shkruajti:MODIFKUAR PADASHJE NGA DREQJA

XHENTIL NQF SE E KE INFORMACJONIN MUND TA POSTOSH PRAP .. ME FAL

KESHILLA PER JETEN
>
> Ha sa me shume oriz (te paperpunuar). mundesisht sa kokrra ? lepirese
>

> Ofroji njerezve me shume nga sa ata presin, dhe beje kete me kenaqesi.ata te presin dhe te ken besim qesh me te madhe
>
> Meso permendesh rrjeshtat tuaja te preferuara(poezine).alo alo ambulonca zemra ime esht si mu.. po ta disha po ta dhishaaaa sdo ta dashurojsha kurree
perqesh
> Kur thua: 'Me vjen keq, me fal', shikoji njerezit ne sy.po e dim qe ne sy mo , pse ku duhet me i pa tjeter qesh me te madhe

> Mos u tall me endrrat e te tjereve. iiiiiiiiii tallem kur se kan mendjen un

> Thirr nenen tende. aaaaa O maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
>
> Thuaj 'shendet' kur degjon se dikush teshtitet. opa plac ishalla
> Heshtja eshte nganjehere pergjigja me e mire. obobo
>
> Beso ne Zot, por gjithesesi mbylle makinen me celes.dhe mundesisht harroi celsat ne shpi per_qef
>

> Tregohu i kujdesshem per planetin tone.gjej nje kosh dhe hidhu
>

> Mos ji shume kurioz. ??? pse?????????
>
> Fiton shume para? Atehere vendosi diku ku mund te ndihmosh te tjeret. Ajo eshte kenaqesia me e madhe qe mund te te jape pasuria.po sikur s shkon kjo riii pastrim
>
.

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   9th March 2009, 6:48 am

ca boneeeee? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   13th April 2009, 10:38 pm

un ne vend te kisha kliku quote kisha shkrujt MODIFIKO qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   24th April 2009, 6:46 am

qesh me te madhe i rast po he
kshu eshte be me e bukur mendoj

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   13th June 2009, 9:36 am

flm qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   13th June 2009, 4:49 pm

ngacmoj dhe une thash ca ke bo...hec mer jahu beje si duash,futi noi poezi ndonje keng ne mes...beje moderne. kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   24th June 2009, 4:00 am

qesh me te madhe kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Keshilla per Jeten...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Keshilla per Jeten...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forum i lir :: Diskutime-
Kërce tek: