ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   20th February 2009, 9:20 pm

qeneflie po thuje ri dreq kush je mo na bo kshu nashi si engmaterike :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   21st February 2009, 2:07 am

Qeneflja_Tironce shkruajti:
Qyqaaaaaaaaaaaaaaaa ca u boka ktu ri? U liru eee?
Ah ju shplaft panuklla.....kasata dojsha me thon....


Po ca mi paskeni bo kshtu PRENZANTIMIT? Ma keni mathakru fare tu fol per Milanin? ca ju duket ktu sikur jeni ke GLOBAST-i eeeee?

Turp t'keniiiiiiii opa

Sandri do vesh noj cik rregull ti tu bofsha apo si e ke hallin? AMANET GJIZENNNNNN
Hajduto nuk me njef ti po t'njof une s'ka gjo lol opala
Shushka ime te puc nga larg se ty te chargin me sms kurse kur te morin ne tel te harxhojn minutat lol do te mor per dite djele u pa puna
Mithterioze e mi une jam une qe te hongshim dasmen dhe ty qe ma ke mush e-mailin gjith FORWARDS te mort e mira koke e kom.

Nejse se u lodha tashiiiii,hajt pacim lepirese

cke ti i kam vene 5 kile vec vetem per ty qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   21st February 2009, 8:42 am

Hajduti_i_Zemrave shkruajti:
qeneflie po thuje ri dreq kush je mo na bo kshu nashi si engmaterike :D
meso te shkrush duto po pres perqesh

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   21st February 2009, 8:45 am

qesh me te madhe si ftyr e pame kjo siper lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   21st February 2009, 8:47 am

kemi ble rrecka ke gabelt n' elbasan qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   21st February 2009, 8:32 pm

she she ca thu ri pranej ishe vesh shekshi ti e :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   21st February 2009, 11:00 pm

me ka shku mendja me martu cunin dhe me i bo nuse nje avatar jashaaaaa per_qef

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   22nd February 2009, 1:47 am

tigro sa her duhet me u martu un kshu?

ej lere ca them un mer eshte noi cik e mire:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   22nd February 2009, 2:08 am

po re brune sumpatike per me shume te dhena drejtohu dreqes se ajo e njeh e ka fut ne avatar dreqiiii qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   22nd February 2009, 4:05 am

ca kishe tigro ? kam 1 shpull ta jap turinjve opa iiiiiiiiii

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   22nd February 2009, 4:06 am

Hajduti_i_Zemrave shkruajti:
she she ca thu ri pranej ishe vesh shekshi ti e :P
po po ... ca thu ti ri ... kemi kursy goxha .. 200 lek fustani , rripin 50 lek .... u bo dreqja vip u booooooo iiiiiiiiii ngacmoj iiiiiiiiii iiiiiiiiii iiiiiiiiii iiiiiiiiii

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   22nd February 2009, 8:55 pm

[quote="Qeneflja_Tironce"]Qyqaaaaaaaaaaaaaaaa ca u boka ktu ri? U liru eee?
Ah ju shplaft panuklla.....kasata dojsha me thon....


Mithterioze e mi une jam une qe te hongshim dasmen dhe ty qe ma ke mush e-mailin gjith FORWARDS te mort e mira koke e kom.


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

me ke shkri duke qesh, te hongsha dasmen ene un ty, edhe hajt me i burr tmir ishallah

po kujtova se do te pelqenin FW , prandaj ti solla
do ta kem parasysh here tjeter ankesen tende opala per_qef

te puc edhe duku ma shpesh hopa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   24th February 2009, 12:58 am

nuk thu sheqyr mi qelbsin :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   24th February 2009, 12:59 am

dreqja shkruajti:
ca kishe tigro ? kam 1 shpull ta jap turinjve opa iiiiiiiiii


ueeeeeeee si guxon e gjuan me shpull pa marr leje dajak dajak dajak dajak

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   24th February 2009, 3:24 am

ja dhash un lejen, kishe gjo ti? dajak qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   25th February 2009, 8:13 pm

iiiiiiiiii he mo fol tani

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   26th February 2009, 12:05 am

MISTERIOZJA shkruajti:
ja dhash un lejen, kishe gjo ti? dajak qesh me te madhe qesh me te madhe

epo me ta fut dhe ti mooooooo se di se di se di se di brokenheard brokenheard brokenheard

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   28th February 2009, 7:20 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
ja dhash un lejen, kishe gjo ti? dajak qesh me te madhe qesh me te madhe

epo me ta fut dhe ti mooooooo se di se di se di se di brokenheard brokenheard brokenheard

qe baba duret qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   28th February 2009, 7:36 am

qesh me te madhe qesh me te madhe kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   28th February 2009, 4:27 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
ja dhash un lejen, kishe gjo ti? dajak qesh me te madhe qesh me te madhe

epo me ta fut dhe ti mooooooo se di se di se di se di brokenheard brokenheard brokenheard

qe baba duret qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kiss

nuk quhet e bere me hile ups

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   4th March 2009, 5:25 am

nuk eshte nga lagja ime kjo hilja, ke ngaterru vend qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   4th March 2009, 11:02 pm

uaaaaa sa rren ajo e ka krevatin qe flen gjume mu te banjo jote miii

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   8th March 2009, 11:48 am

gjysma te keqes, se ne banjo largohet cdokush, keshtu qe dhe hilja do iki me vrap qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   8th March 2009, 9:46 pm

pse mi kaq te renda i ke firmosjet ne zyre ti perqesh

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   9th March 2009, 6:43 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

i paska te parfumossura ky mduket firmosjet

parfum dolce gabana mo? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: