ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PERSHENDETJE TE GJITHEVE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
ADELA-ANGELNumri i postimeve : 4
Registration date : 07/02/2009

MesazhTitulli: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   7th February 2009, 9:22 pm

pershendetje une jam adela jam 24 vjec dhe jetoj ne shqiperi nje shoku im shume i ngushte me tha qe ketu kalohet me mire se te forumet e tjera dhe hyra ta shikoj njeher shpresoj tja kaloj sa me mire ketu nen shoqerine tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   7th February 2009, 10:02 pm

mir se erdhe bofsh qejf ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   8th February 2009, 1:40 am

MIRESE ERDHE ADELA

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   9th February 2009, 5:24 am

prsh all kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   9th February 2009, 1:23 pm

ADELA mir se ke ardhur kalofsh bukur ketu..

atij shokut tend i thuj me ke borxh 1 corona:p

opa opa opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   10th February 2009, 3:16 am

Adela mirse erdhe ...befsh qef ktu dhe na i shpull sa per mirse ardhje :P opa
dajak hajt me kemb te mbar gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   10th February 2009, 10:10 am

Mire se erdhe Adela,uroj te argetohesh dhe te aktivizohes dhe ti me ne...pastrim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ADELA-ANGELNumri i postimeve : 4
Registration date : 07/02/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   10th February 2009, 7:38 pm

erdha une erdha po kur erdha nuk gjeta njeri hic :(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   10th February 2009, 10:06 pm

nashi kur te vish her tjeter prap do e gjesh na nje :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   12th February 2009, 3:51 am

dhe per kte te sigurojm ne qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   12th February 2009, 9:28 am

pershendetje adela,,,,mire se erdhe respekt kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   13th February 2009, 6:56 am

o Adela ku je mii goc .... me duket na ke rremby dhe tigrin lol qesh me te madhe vetem te lutem mos e keqtrajto se o cun i vetem ai qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   13th February 2009, 4:38 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

prandaj paska be mungesa ai? dajak qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   15th February 2009, 5:44 pm

e ke prure koken mi dreq dhe ketu te befsha gropen hajt se ta tregoj une tyyyyryryryryr

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   15th February 2009, 10:05 pm

lepirese shum i cuditshem ky tipi ?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   16th February 2009, 1:19 am

jo aq sa ty miiii

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   16th February 2009, 1:21 am

ueeeeeeeeeee kush qenga on ku je mer brb

ca pati ai milani mer:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   16th February 2009, 1:22 am

kjo vjen te shtepia ime i bie qylit per internet dhe kur me duhet mua nuk duket

ueee ore mmy se pe ti mer goli i pare i adrianos dora sade ne sna quajten gje per mendimin tim mbaronte 3 me 2 per milanin duke pare qe dhe interit nuk i dhane nje penallti

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   16th February 2009, 1:27 am

ke shum te drej lale ashtu qe

po si i bohet hallit qe 200 eurot e funit qe pata ne chep ja futa milanit na moret ne qafe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   16th February 2009, 11:25 am

e mo mire me qe ke ngel pa lek kur te takohemi birren ta jap une ahahaha me ka ik truri me ato te punes sot duke bere sherr per ndeshjen hahahaah

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   16th February 2009, 5:49 pm

hahahahah lal ti edi qe nuk lej njeri un te paguje:p

dhe maximumi 24 ore nel pa lek un:p meqe ra llafi te pres ne tr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   16th February 2009, 11:34 pm

me kismet lal se jam turn i dyte ne pune dhe duhet te jem ne 2 ne pune keshtu qe ste premtoj gje me kismet nga e diela shofim e bejme aaaa me qe ra fjala te pres ne durres hahahahaahahah

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   17th February 2009, 7:04 am

uaaaaaa ca katilash, takohen vete andej dhe ne sna bejne ftes :shpull:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   18th February 2009, 12:47 am

me fal pse ke nevoj gje per ftes ti se prisja kete gje ti je e autoftuar miii pufffff

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   18th February 2009, 12:50 am

nuk vij ne durrs un po nuk erdhi misteri:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PERSHENDETJE TE GJITHEVE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: