ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 17 MUAJSHE DHE DI TE LEXOJE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: 17 MUAJSHE DHE DI TE LEXOJE   4th February 2009, 7:54 pm

Video e fundit tregon nje nga cudirat e rradhes qe ndodhin ne bote. Eshte vetem 17 muajshe Elizabeth Barrett por me sa duket i pelqen shume te lexoj, ne video tregohet se si vogelushja eshte ne gjendje te lexoj nje pjese te mire te fjaleve kryesore. Aftesia e vajzes per te lexuar beri xhiron e botes shume shpejte duke qene se kjo aftesi eshte me te vertet e rralle ne nje femij te kesaj moshe. Ja video:


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 17 MUAJSHE DHE DI TE LEXOJE   10th February 2009, 10:40 am

kta jane ufo se ska mundesi te lexoj bebi...ca spo ndodh ne bot...po ja fus dhe nje cinare tjeter se u habita shum...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 17 MUAJSHE DHE DI TE LEXOJE   11th February 2009, 8:05 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe sa shume habiset dhe ky qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 17 MUAJSHE DHE DI TE LEXOJE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
17 MUAJSHE DHE DI TE LEXOJE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Kurjozitete-
Kërce tek: