ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KENGET E PREFERUARA NGA JU...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   2nd October 2008, 7:32 pm

KETU DO THEMI KENGET QE NA PELQEJN...


G-BANI & CRAZY GIRL - TE DUA

NIRVANA - SMELLS LIKE TEEN SPIRIT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   2nd October 2008, 9:09 pm

Gjith bota jemi 2 ,me pelqen shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   5th October 2008, 9:47 am

besa-engjujt vrasin njelloj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   5th October 2008, 9:55 am

nga te huajat,,ka pak kohe qe kam hit ne makinen time jordin sparks & chris brown- no air,,,,po varet dhe nga disponimi qe jam se clloj kenge mund te ndegjoj opala :serenat:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   5th October 2008, 10:39 pm

UNBREAK MY HEART -WHTNEY HOUSTON

UNCHAINED MELODY

UNA ROSA BLUE

ETJ ETJ
lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   8th October 2008, 12:42 am

mu me pelqe kjo
alban skenderaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   8th October 2008, 12:46 am

SA E KISHA KERKUAR NE YOUTUBE...SHUME FANTASTIKE... albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   8th October 2008, 12:47 am

kiss


dhe ne 1 variant tj per tyMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   8th October 2008, 12:50 am

EH,FLM.PO SME PELQEN SEPSE E KENDON KJO...DHE NUK ME PERSHTATET KSHU... kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   8th October 2008, 12:51 am

:shpull: ska gje me pelqen mua te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   8th October 2008, 12:54 am

Stica shkruajti:
:shpull: ska gje me pelqen mua te kam shum xhan


UNE THASHE TOKE,TI GJUN... akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   8th October 2008, 5:56 am

Stica shkruajti:
mu me pelqe kjo
alban skenderaj


dhe mua me pelqen shum kjo kenge,te dyja verzionet lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   9th October 2008, 8:05 am

Stica shkruajti:
mu me pelqe kjo
alban skenderaj

[video]

paska shume text te bukur albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   11th November 2008, 10:17 pm


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   11th November 2008, 11:47 pm

Stica shkruajti:

paska nderru sl kjo, si cigane qeka be

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   12th November 2008, 1:23 am

ik mi ti , ca po te duhet ty ca kam qef un, na thuj ca ke qef vet :shpull:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   12th November 2008, 6:10 am

Stica shkruajti:
ik mi ti , ca po te duhet ty ca kam qef un, na thuj ca ke qef vet :shpull:

uaaa opa si gjuan kjo, pale te kisha folur per ty un qesh me te madhe
kshu preferencen se ke keq jo lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   15th June 2009, 2:25 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   17th June 2009, 10:59 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   11th October 2009, 9:28 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   11th October 2009, 9:45 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   11th October 2009, 9:49 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   11th October 2009, 9:51 am

mmm..mendoj qe ska jet pa muzik vallezim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
elda otr
VizitorMesazhTitulli: elda otr interisjtja   21st April 2011, 7:36 pm

mua me pelqen kjo kenga yll fare pzzzz edhe kjo ylllllllllllllllllllllll fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KENGET E PREFERUARA NGA JU...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
KENGET E PREFERUARA NGA JU...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Muzika-
Kërce tek: