ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje puthje per ....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   10th October 2008, 12:17 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
ade pufe po ta mbajti qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
te raft pika ty o Cun gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   10th October 2008, 3:19 am

ju puth te gjithhhhhhhhhhhh pa perjashtim kiss albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   10th October 2008, 5:09 am

MISTERIOZJA shkruajti:
ju puth te gjithhhhhhhhhhhh pa perjashtim kiss albania
\
te kam shum xhan kalamaja te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan kiss kiss kiss kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   10th October 2008, 6:44 am

nga nje puthje per te gjith anetaret e forumit
kiss te kam shum xhan kiss te kam shum xhan kiss te kam shum xhan kiss te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   10th October 2008, 6:46 am

gjynaf qaj :kith:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   10th October 2008, 5:41 pm

gjynaf per kte siper dajak

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   10th October 2008, 6:20 pm

Stica shkruajti:
gjynaf qaj :kith:

po kjo pse qan? se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   10th October 2008, 7:16 pm

pershendes partizanen qesh me te madhe
llastica qan se i ka humb bebi 9domethen CUN_TIRONE) gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   10th October 2008, 8:39 pm

1 kisss per dreqen qe paka gjet zemren qesh me te madhe qesh me te madhe kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   11th October 2008, 1:01 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
1 kisss per dreqen qe paka gjet zemren qesh me te madhe qesh me te madhe kiss
flm cuno te kam shum xhan :shpull: e gjeta e gjeta qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   11th October 2008, 1:24 am

puc dreqen se e kam xhan dhe pse eshte interiste normal jo cdo person eshte perfekt hahaahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   11th October 2008, 1:27 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
puc dreqen se e kam xhan dhe pse eshte interiste normal jo cdo person eshte perfekt hahaahha
ore ti qeke interesant ti ... milanist dreqi :nerva: opa opa opa te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   11th October 2008, 1:32 am

puthje per ty ke nje dhurat te pershendetje me figura shikoje pak mire ate figuren hahahaahhaahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   11th October 2008, 1:36 am

opa opa :cocoment: opa opa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   11th October 2008, 1:50 am

uaaaaa une te puth ti me gjun :sherr:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   11th October 2008, 5:17 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
uaaaaa une te puth ti me gjun :sherr:
pffff kush je ti tme puthesh mua ? dajak opa ups shkelm qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   12th October 2008, 12:32 am

nje puthje per ju kiss

dhe nje prsh me milanin lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   12th October 2008, 12:48 am

dreqja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
uaaaaa une te puth ti me gjun :sherr:
pffff kush je ti tme puthesh mua ? dajak opa ups shkelm qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan

JAM AI QE SKUADRA E TE CILIT TE RRAFI TY FORZAAAAAAAA MILAN PUTHJE PER MISTERIOZEN DHE PER LLASTICEN DHE PER INTERISTEN HAJT MO SKEMI CA TE BEJME :P

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   12th October 2008, 12:51 am

po llastica milaniste eshte mo?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   12th October 2008, 1:21 am

pa merak se e bejme ne o i kthejme gjithe milanist o ska qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   12th October 2008, 1:40 am

EC ATY, SE KTU JAM VET LOL qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   12th October 2008, 8:26 am

opa milaniste poshter qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   12th October 2008, 8:34 am

INTERISTE POSHTER :shpull: dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   12th October 2008, 8:35 am

perqesh :shtyp: :dajaku: obobo hoho :karrige: :gjuha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   12th October 2008, 8:37 am

:?: po ky cpati ? ska dhen ndonjer shenja dhune kshu .... qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje puthje per ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 39Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: