ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gezuar festat

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Gezuar festat   24th December 2008, 2:04 amJu uroj te gjithve nga zemra GEZUAR FESTAT E FUNDVITIT .
Nje vit i mbar , dhe sa me shum plotesime deshirash .
MyHotComments.com
MyHotComments

Jeni miqt e mi qe te gjith . Ky vit qe po iken ka qen i mbrekullueshem ..
Kemi kaluar shum bukur ...Shpresoj qe shoqeria jon te vazhdoj dhe me tej ne 2009 .
Ju kam shum xhan te gjithve .

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Ja dhe nje shpull se ju marr msysh opa gjynaf
GEZUAR FESTAT MIQTE E MI kiss
MyHotComments.com
MyHotComments

Ju uroj fat dhe mbaresi juve dhe familjeve tuaja
MyHotComments.com
MyHotComments

_________________
MyHotComments.com


Edituar për herë të fundit nga dreqja në 24th December 2008, 11:02 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 3:54 am

Dhe une te uroj FAT e MBARESI TY dhe Familjes tende. Suksese ne shkolle. Nga zemra lali jote
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 6:59 am

GEZUAR FESTAT,,,NGA ZEMRA JU UROJ NJE VIT TE MBARE E TE SUKSESHEM,,,JU PUC SHUM limona
kiss kiss kiss kiss te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 5:21 pm
Gezuar Miqt e miiiiiiiiiiii sa me shum fat,mbaresi, harmoni e lumturi mbreterofshin ne shtepit tuaja........ Suksese ne ,jete , pune, shkoll e kudo kiss kiss kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 5:23 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 6:21 pm

UNKNOWN shkruajti:
Dhe une te uroj FAT e MBARESI TY dhe Familjes tende. Suksese ne shkolle. Nga zemra lali jote
flm Ferrdi kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 6:22 pm

limona shkruajti:
GEZUAR FESTAT,,,NGA ZEMRA JU UROJ NJE VIT TE MBARE E TE SUKSESHEM,,,JU PUC SHUM limona
kiss kiss kiss kiss te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan
limona kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 6:24 pm

Vlonjatja shkruajti:Gezuar Miqt e miiiiiiiiiiii sa me shum fat,mbaresi, harmoni e lumturi mbreterofshin ne shtepit tuaja........ Suksese ne ,jete , pune, shkoll e kudo kiss kiss kiss
vlonjatja kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 7:43 pm

FAT
LUMTURI
DASHURI


JU SJELLTE VITI I RI!! albania


GEZUAR FESTAT.
QOFTE NJE VIT I MBARE PER KEDO.


kiss te kam shum xhan kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 9:43 pm

mistere flm kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 10:38 pm

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Per Unknown

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

Per Misteriozen

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 10:43 pm

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

Per Tigrin


kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Per Marisenkiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 10:48 pm

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

Per Xhentilin dhe Enkin


kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

_________________
MyHotComments.com


Edituar për herë të fundit nga dreqja në 24th December 2008, 11:22 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 10:51 pm

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

Per Cun Tirone

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
per LLasticen

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 11:01 pm

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
per Hajdutin e Zemrave

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
per Vlonjaten

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   24th December 2008, 11:13 pm

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Per Limonen

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
per Melin


_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   25th December 2008, 2:08 am

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Per Seferin

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   25th December 2008, 9:05 pm

dreqja shkruajti:
kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Per Unknown

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

Per Misteriozen

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

shuuumm thnx, sa fantastike qe ishte kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   25th December 2008, 9:30 pm


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   25th December 2008, 9:30 pm

MISTERIOZJA shkruajti:

per dreqen te kam shum xhan kiss te kam shum xhan kiss te kam shum xhan kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   25th December 2008, 9:32 pm

per kushon


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   25th December 2008, 9:33 pm

per sticen


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   25th December 2008, 9:35 pm

per tigrin


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   25th December 2008, 9:35 pm

per vlonjaten


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   25th December 2008, 9:37 pm

per hajdutin e zemrave


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gezuar festat   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gezuar festat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: