ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MACBOOK AIR

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: MACBOOK AIR   4th December 2008, 7:10 am

Ka pak dite qe ne treg eshte hedhur versioni i laptop-it me te holle te botes. E kush tjeter mund ta kishte kete ekskluzivitet pervec se kompania e mirenjohur Apple me prodhimin e saj te fundit qe mban emrin MacBook Air.

Kur flitet per hollesi, menjehere lind pyejta “Sa i holle eshte MacBook Air?”. Pergjigja eshte e thjeshte: me pak se 2 cm, ekzaktesisht eshte 1,94 cm. Kurse pesha e tij eshte vetem 1,36 kg. Nje pyetje tjeter qe lind menjehere eshte ajo se sa kushton? MacBook Air perfaqsohet ne Evrope nga dy versione baze ai 13 polesh me nje procesor 1,6 GHz qe kushton 1.699 euro dhe versioni i dyte qe eshte perseri 13 polesh, me procesor 1,8 GHz dhe qe kushton 2.868 euro.
Per detaje te metejshme vizitoni websitin e Apple. Per te pasur nje ide me te qarte se si eshte mrekullia me e fundit e quajtur MacBook Air shikoni spotin publicitar te meposhtem:_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MACBOOK AIR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Shkenca :: Interneti & Informatika &Dawnloads-
Kërce tek: