ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TE REJAT E FUNDIT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: TE REJAT E FUNDIT   4th December 2008, 7:04 am

Kishit menduar ndonjehere se si mund te komunikoni me me shume se nje nga miqte apo familjaret tuaj duke u pare me ane te webcamit te gjithe ne te njejten kohe. Tashme eshte e mundur!

Eshte i ngjashem me te gjithe softwaret e tjere Voip qe perdorni (Skype), por me nje sherbim me teper, “video-konferencen” me siguri shume interesante. Me pak fjale ai quhet ooVoo, dhe ju jep mundesine te komunikoni “face to face” video dhe audio me me shume se 5 persona njekohesisht. Por me pare eshte mire te verifikoni kerkesat e sistemit perpara se te instaloni dhe testoni programin.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
TE REJAT E FUNDIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Shkenca :: Interneti & Informatika &Dawnloads-
Kërce tek: