ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DROGAT VIRTUALE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: DROGAT VIRTUALE   4th December 2008, 6:50 am

Te drogohesh ne internet pa marre asnje lloj substance: kjo eshte moda e ketyre muajve te fundit e shume te rinjve perendimore te cilet po çmenden per keto droga dhe haluçinogjene virtuale qe mund te gjenden per pak euro ne rrjet. Mjafton t’i shkarkosh direkt nga interneti me nje çmim simbolik ose te porositesh CD ose Mp3 dhe t’i “degjosh” ne shtepi pa patur nevojen e furnitoreve dhe pa rreziqe ligjore. Madje mund te merren falas edhe disa pjese te shkurtra per prove.
Nje doze e tille kushton rreth 3 euro, ndersa nje CD ose Mp3 me Peyote, Kokaine, Marijuane ose Opium kushton 13 deri ne 16 euro. Te njejtat çmime jane edhe per LSD, Ekstazi, Morfine etj. Cmime shume me te uleta ne krahasim me drogat e verteta. Dhe me te njejtat rezultate dhe pa rrezik, sic thuhet nga Laboratoret I-Doser ne Shtetet e Bashkuara te cilet kane hedhur ne treg keto “droga”.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: DROGAT VIRTUALE   15th February 2009, 8:33 pm

SE KAPA SHUME KETE GJE SI LAJM DROGE ME TE NJEJTEN GJE DHE NE INTERNET????

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DROGAT VIRTUALE   22nd February 2009, 10:34 pm

budalliqe re aman, edhe une se kapa mire
qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DROGAT VIRTUALE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DROGAT VIRTUALE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Kurjozitete-
Kërce tek: