ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MARREZIA E RRADHES

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: MARREZIA E RRADHES   4th December 2008, 6:44 am

Ishte bere terrori i femrave ne Sora dhe ne Ishullin e Lirit ne Frusinate, Itali. Nudo, i mbuluar vetem me nje xhakete, hipur ne skuterin e tij, per jave te tera ka shetitur neper rruget e sheshet e qytetit duke iu shfaqur vajzave dhe grave qe i dilnin perpara rastesisht ashtu sic nena e ka bere. Nje i ri banor i Sora, R.T, 28 vjec, dje ka qene denoncuar dhe bllokuar nga policia italiane, me akuzen e akteve te padenja ne vende publike. Dje manjaku i eshte afruar 2 vajzave 15 dhe 16 vjec dhe duke hapur xhaketen qe kishte veshur eshte shfaqur komplet nudo. Vajzat, e trembura kane telefonuar menjehere policine,por nderkohe skuteri ishte zhdukur nga zona. Por ekzibicionisti eshte rishfaqur ne zone nje ore me vone. Ai ka qene dhe momenti qe policia ka bllokuar te cmendurin e rradhes ne kete bote te cuditshme.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MARREZIA E RRADHES
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Kurjozitete-
Kërce tek: