ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 400 pale kepuce per Kate Hudson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: 400 pale kepuce per Kate Hudson   29th November 2008, 4:19 am

400 pale kepuce per Kate Hudson Kate Hudson eshte e fiksuar pas kepuceve. Aktorja ka treguar se ka 400 pale te tilla, e megjithate nuk mund te qendroje larg vitrinave te dyqaneve. Te bleje kepuce te tjera eshte kthyer ne mani per te. “Jam munduar te ndalem, por eshte e pamundur. Me pelqejne shume veshjet dhe gjithcka tjeter qe perben moden. 400 pale kepuce jane shume, apo jo?”, ka thene aktorja. Ajo nuk heq dot dote nga te berit shopping. Nene e nje djali 4-vjecar, qe pati nga martesa me Chris Robinson, aktorja thote se edhe nje nene mund te jete seksi. “Cdo grua duhet te gjeje pak kohe dhe t’ia kushtoje vetes. Dhe nese kane baby-sitter, pastruese ne shtepi, apo para per trajner personal, akoma edhe me mire”, ka thene ajo.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
400 pale kepuce per Kate Hudson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: