ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Britney Spears Ndihem e plakur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Britney Spears Ndihem e plakur   29th November 2008, 4:18 am

Britney Spears ka deklaruar se jeta e saj eshte bere shume e merzitshme, tani qe s’mund t’u shpetoje syve vezhgues dhe kontrollit te te atit. “Ndihem e plakur”, eshte shprehur 26- vjecarja qe ka humbur te drejten e administrimit te pasurise, per revisten “Rolling Stone”. "Shtrihem per te fjetur cdo nate rreth ores 9.30 dhe nuk shkoj ne asnje vend", ka shtuar kengetarja. Ajo ka folur paksa per jeten private, kur ka thene se edhe ne ato pak takime qe ka, e shoqerojne meshkuj qe nuk arrijne t’i terheqin vemendje.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Britney Spears Ndihem e plakur   30th November 2008, 9:52 pm

ehhh po kshu eshte kur shoqerohesh me paris hilton gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Britney Spears Ndihem e plakur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: