ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 zajminA BEHET biznesmene

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: zajminA BEHET biznesmene   12th November 2008, 2:04 am
Tani Zajmina Vasjari, do të ketë një vend fiks takimi me fansat dhe adhuruesit e saj. Një atelie me emrin e saj me fustane nusesh, ku klientët do të mund të marrin këshilla nga ajo për ceremoninë e martesës së tyre. E veshur me pantallona të shkurtra, dhe një bluzë çiklamin, Zajmina nuk preferoi të vishte ndonjë nga fustanet e nusërisë, në atelienë e saj që e promovoi pak ditë më parë, në shoqërinë e miqve më të afërt. Një atelie e lyer së brendshmi me të kuqe, në një nga pallatet e rrugës

“Myslym Shyri” dhe me emrin e saj, ështe tashmë dëshira e bërë realitet, për të dhe motrën e saj, ndërsa kishin gati një vit që kishin ideuar këtë biznes shumë femëror, dhe me klas. Disa foto, ku Zajmina kishte pozuar me fustanet më të mirë, i kishte vendosur në korniza të mëdha në muret e ateliesë, ndërsa në ceremoninë e përurimit, kishte veshur sërish ekstravagante.


Të ftuarit ishin special, sepse kishte preferuar të mblidhte një rreth të ngushtë miqsh. Mes të ftuarve artistë këngëtarë, mes të cilëve Anjeza Branka, Gjergj Jorgaqi, Sabiani, dhe miqtë e saj të preferuar ishin ish –banorët e “Big Brother”, Romina, Visi, Juna, Ina dhe Poli me të dashurën e re. Në ambientin e saj kanë qëndruar një kohë të gjatë, kanë biseduar dhe kanë pirë verë deri rreth orës 21:00 të mbrëmjes. Por ky biznes, padyshim që nuk do ta shkëpusë Zajminën nga skena dhe kënga. Pas klipit të saj “Një më shumë e një më pak” do të marrë pjesë në festivalin “Mikrofoni i artë” me një këngë “house” me titull “Zemrën parkove keq…” me tekst të Olti Currit.

Thuhet se do të jetë një këngë e suksesshme pasi nga emisionet me kërkesa, që transmetohen në “+2 Radio”, kënga e Zajminës është nga më të kërkuarat nga sms-të. Tashmë ka vendosur që të ruajë ngjyrën e flokëve pisk të zeza, ashtu siç u shfaq në klipin e ri, duke i kënduar një tradhtie. U shfaq krejt ndryshe në këtë klip, me stilin e flokëve si Rihanna dhe me fustanët ku dominojnë shumë ngjyrat. Duke u bërë brune nga bjonde klasike, ka vendosur të mos e ndryshojë ngjyrën e zezë të flokëve, për një kohë të gjatë pasi ka pohuar vetë se ndihet vërtet mirë.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   12th November 2008, 6:08 am

si cite qenka be qesh me te madhe
i ecte mbare biznesi po he, ca nuk ben fama albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   12th November 2008, 9:20 pm

Stica shkruajti:


.
si nuse tigrit po me ngja kjo ... qesh me te madhe se ajo merret me biznes qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   13th November 2008, 3:22 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
KOT NUK THEM UN QE PUNON NE GJENDJE CIVILE DREQJA qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   13th November 2008, 5:12 pm

tani ti thua fustane nusesh po shiko pak prapa saj eshte nje veshje intime nqs ajo eshte veshje nuseje une do ta bej martesen ne dhome gjumi pa te pranishem verdall qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   13th November 2008, 7:45 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

ku nuk shkon syri qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   13th November 2008, 8:40 pm

ME VJEN KEQ TI E DI QE UNE SHIKOJ DETAJET qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   13th November 2008, 10:00 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   16th November 2008, 1:39 am

ti kurrizi pse qesh eeee qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   19th November 2008, 3:53 am

pse mo vetem zajmina do i nxjerri? edhe dreqa ka nxjerr cik kurrizin, apo ato rruazat, apapapa, diamant jan dreqe? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   26th November 2008, 2:59 am

po mi tip i ri diamant xhami

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   26th November 2008, 3:48 am

ca po t' duhet ty mor ...fuks qesh me te madhe
mi ka ba dhurat motra ...ja kishte dhan leket burri

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   26th November 2008, 3:49 am

tiger ku i gjete leket ti mer...?

mos me thuj qe ke filluar te vjedhesh qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   26th November 2008, 4:35 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   26th November 2008, 4:48 am

nje sek do ta kuptoni nje gje qe une dreqen se kam kunat se me shashtiset fareee

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   26th November 2008, 7:44 am

ti mund te thush qe se pelqen dreqen si KUNAT po qe e ke kunat e ke dhe kte mbaje ..u shashtisc dhe marrsh malet ishalla . qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   27th November 2008, 3:35 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
edhe kete sma priste menia qesh me te madhe
ua cpo me shofin syt oreeee

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   29th November 2008, 1:09 am

dreqja shkruajti:
ti mund te thush qe se pelqen dreqen si KUNAT po qe e ke kunat e ke dhe kte mbaje ..u shashtisc dhe marrsh malet ishalla . qesh me te madhe

kujdes qe po te mbyll syte ai se e ben per arsye se ke nje puset perpara ishalla te shtyn ja lumsha doren haahahaha qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: zajminA BEHET biznesmene   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
zajminA BEHET biznesmene
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: