ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   11th November 2008, 11:19 pm
Por në fakt është e vërtetë. Ingrid Gjoni dhe ish-i fejuari i saj Enea janë sërish bashkë dhe paparaci ynë sjell fotot që tregojnë për një tjetër lidhje të tyre. Vetëm pak ditë më parë, Ingridi dhe Enea kanë qenë në një nga clubet e natës në kryeqytet ndërsa kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit. Të dy shumë të lumtur e tregojnë qartë se ndihen mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit ku nuk kanë kursyer as përkëdheljet dhe bisedat gjithë ëmbëlsi mes tyre.

Tashmë me një tjetër look, Ingridi nuk është më bjonde si në kohën kur ishte e fejuar me Enean, por ka tërhequr njësoj vëmendjen e këtij të fundit edhe si brune, madje më shumë nga ku duket qartë se djali e ndjek me sy dhe admirim në çdo lëvizje të saj, qoftë kur flet, qoftë kur kërcen. Siç shihet qartë edhe nga këto foto, këngëtarja është ‘varur’ në shpatullat e Eneas dhe i qëndron shumë pranë ndërsa buzëqeshjet e shoqërojnë gjithmonë. Ingridi kohët e fundit është vënë jo pak në qendrën e vëmendjes së mediave, duke u shfaqur me histori të ndryshme nga jeta e saj, por që në fund të fundit është treguar se kjo gjë nuk e preokupon dhe aq. Shijon dhe gëzon njësoj gati çdo mbrëmje nën shoqërinë e miqve nëpër pube apo karaoke.

Dhe ja ku shfaqet tashmë dhe konfirmon për ne lajmin se tashmë është sërish në krahët e ish-të fejuarit për të cilin disa kohë më parë shprehej se ishte shumë e dashuruar. 1 vit e pak më parë… Fejesa mes Ingridit dhe Eneas mori fund rreth 1 vit e pak muaj më parë ndërsa këngëtarja u shfaq sërish një femër e lirë pas dy vitesh bashkëjetese.

U fol shumë për ndarjen e tyre, si fillim për mospërputhje karakteresh e më pas erdhi dhe deklarata nga vetë Enea sipas të cilit ish- e fejuara e tij ishte tepër xheloze. Lajmi ngjalli vërtet kuriozitet e aq më tepër që prej kohësh flitej për një ftohje të marrëdhënieve të çiftit. Në intervistat e dhëna pas fejesës, Ingridi gjithmonë shprehej se ndihej e lumtur dhe fliste me superlativa për të fejuarin e saj ndërkohë që Enea në fund tha për vajzën simpatike se në lidhje ishte tejet e vështirë përsa i takon xhelozisë.

Ndjenja Në një rreth të ngushtë thashethemesh flitet se mes Ingridit dhe Eneas është kthyer sërish ndjenjam që ndoshta kurrë nuk u venit edhe pse deklaratat pas ndarjes të linin të kuptoje se gjithçka nga kjo dashuri kishte marrë fund. Pas prishjes së fejesës Ingridi shprehej se donte t’i përkushtohej profesionit të saj dhe kryesisht familjes, se nuk kishte më asnjë kontakt me Enean dhe se dëshironte t’i kalonte ato pak ditë pushimi në plazh e qetë. Për Ingridin gjithmonë bashkëjetesa ka qenë më shumë se fejesa.

Ajo parapëlqente këtë stil jete pasi sipas saj bashkëjetesa shërben më shumë për t’u njohur me njeri-tjetrin dhe nëse duhet të vendoset një unazë në dorë sa për të zyrtarizuar fejesën, kjo mund të bëhet edhe brenda një dite.

Dhe normalisht këtij mendimi ajo i qëndron akoma dhe ndoshta pse jo, çifti mund të kthehet njëlloj siç ishin disa kohë më parë, duke harruar dhe hedhur pas krahëve, gjithçka që ka ndodhur me sytë nga e ardhmja për të parë për më mirë.

Gazeta Shqiptare

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   12th November 2008, 12:01 am

e pash dhe ke facebook me kte cunin un kte, e ka ne terezi kjo po he

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   18th November 2008, 9:43 pm

se mos kane pune tjeter keta ndahu bashkohu me kete do meren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   18th November 2008, 10:08 pm

po ne krahet e mi kush do jete :?: :hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   19th November 2008, 3:42 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
rri ti rri, ta mori ingridi mi po luj duret qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 9:29 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 9:55 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
rri ti rri, ta mori ingridi mi po luj duret qesh me te madhe


ik mi kafsheeeeeeeeee qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 9:57 pm

ja kjo insektja qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 10:01 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe foli amfibjaaaa qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 10:02 pm

rri mi biskot e prishur qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 10:08 pm

ue ue ue foli kjo qe i ka rene meteori mbi surrat :P qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 10:12 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe o zot kush flet ...
qe aq te gjata i ka floket sa i vin era kembeeeeeeee qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
mos je ponja e portokallis ti ? qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 10:17 pm

o zot o zot kush flete dhe kjo qe ne vend te perdor kreher
perdor furc aq te kokolepsura i ka floket qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 10:21 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe iiiii
po bodheee me bodheeeee .
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
U BONE TI qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe loooooooooool

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 10:30 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe
HAJDEEEE, CA NUK BEHET ME U RUJT NGA INGRIDI qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   21st November 2008, 11:10 pm

dreqja shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe iiiii
po bodheee me bodheeeee .
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
U BONE TI qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe loooooooooool

pusho te thome se do u theme gjith cupave te udhkuqit te te perzene me presha ne duar gjynaf
more veshe ca te thome apo jo qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   22nd November 2008, 2:52 am

ca thush mi gaxhije se ste morra vesh ri ? qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ingrid Gjoni sërish në krahët e Eneas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: