ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ajo qe vleresoj tek ty esht ...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   10th November 2008, 8:38 pm

Thoni ate cka vleresoni per anetarin qe ka postuar siper jush .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   10th November 2008, 9:05 pm

Ajo qe vleresoj tek kjo surratja lart eshte sinqeriteti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   10th November 2008, 9:11 pm

Ajo qe vleresoj tek ky qorri lart esht sinqeriteti,miqesia ,(RRACA) qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   11th November 2008, 2:38 am

AJO QE VLERESOJ TE YLI LART ESHTE SINQERITETI, MIQESIA, CILTERSIA, KOMUNIKIMI kiss te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   11th November 2008, 5:07 pm

thx kika .
ajo qe vlersoj tek partizania Shote Galia (kjlo siper)esht miqesia,sinqeriteti,dhe trimeria qesh me te madhe kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   11th November 2008, 9:38 pm

ajo qe vlersoj ke ty esht humori fin te kam shum xhan gjynaf

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   12th November 2008, 12:06 am

ajo qe vleresoj te ty eshte se je i ke qef sufllaqet akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   12th November 2008, 1:14 am

ajo qe vlersoj ke ty esht kapelja e ke shum te bukur qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   12th November 2008, 6:19 am

ajo qe vleresoj te ty eshte gustoja jote, si shume ja ke vene syrin kesaj kapeles time ti, i ka dal pronari me kohe, keshtu qe e kam vet lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   13th November 2008, 5:52 pm

serioziteti??:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   13th November 2008, 7:51 pm

AJO QE VLERESOJ TE TY ESHTE SE I KAFSHON CUNAT qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   13th November 2008, 9:36 pm

Stica shkruajti:
ajo qe vlersoj ke ty esht humori fin te kam shum xhan gjynaf
flm stica
ajo qe vleresoj tek ty esht sinqeriteti dhe menyra thenies se gjerave direkt pa mendu fare .gjithashtu dhe humori te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   14th November 2008, 2:42 am

lepirese lepirese lepirese thx
'

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   14th November 2008, 3:14 am

AJO QE VLERESOJ TE TY ESHTE SE I FLET GJERAT ME SPON syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   14th November 2008, 3:25 am

ajo qe vlersoj tek ty esht miqesia dhe sigurisht trimeria qe ste mungon taaaa qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   14th November 2008, 3:53 am

ajo qe vleresoj te ty eshte se i ngjan shote galices qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   15th November 2008, 12:22 am

ajo qe vleresoj te ty esht bishtaleci :urra:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   15th November 2008, 2:18 am

ajo qe vlersoj te ty eshte humori me fines qe ke respekt

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   15th November 2008, 2:22 am

ajo qe vlersoj ke ty esht miresia te kam shum xhan:dajaku:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   15th November 2008, 3:39 am

ajo qe vleresoj tek ty esht shpulla turinjve opa qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   15th November 2008, 8:07 am

ajo q vleresoj te ty eshte se i zgjedh kto foto me gusto
a me gjen dhe mua ndonej avatar? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   22nd November 2008, 8:27 am

ajo qe vlersoj tek ty esht se je trime si shote galica .te gjej i avatar me shoten un ty ?si thua ? qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   22nd November 2008, 8:30 am

Ajo qe vleresoj tek ty eshte se ke shije tek perzgjedhja e kafsheve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   22nd November 2008, 8:31 am

ajo qe vlersoj tek ty esht rraca qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   23rd November 2008, 6:16 am

AJO QE VLERESOJ TEK TY ESHTE SE NUK PERTON TE ME GJESH AVATAR qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ajo qe vleresoj tek ty esht ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: