ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edlira Mema, gabimisht në Funny Video

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Edlira Mema, gabimisht në Funny Video   6th November 2008, 3:34 pm


Edlira Mema, Miss Shqipëria 2005 ka qenë një prej më të bukurave, që kanë pozuar në kalendarin e misseve të Petri Bozos. Por, dikujt nga “Top Channel”, gabimisht i shkoi ndër mend se ajo mund të bëhej dhe një prezantuese. Kështu Edlira Mema shfaqet në ekranin e “Top Channel” për të drejtuar një emision me Funny Video, ku në përgjithësi vetë drejtuesit e emisioneve të tilla, duhet të karakterizohen nga një sens humori. Por, batutat në fakt të recituara saktë nga Edlira, (sigurisht të mësuara përmendësh nga skenari), tingëllonin si vjersha fëmijësh, që kur i mungon spontaniteti, nuk bëjnë më për të qeshur, sado të gjetura qofshin.

Jo më kot, në formate emisionesh të tilla, që shfaqen në televizione të huaja, bukuroshet mjaftohen duke luajtur rolin e velinave. Edhe për Edlirën, do të kishte qenë shumë më mirë, që të shfaqej në ekran sa për treguar trupin e bukur. Ndërsa në skenar, më mirë t’i takonte edhe asaj vetëm fjala “publicitet”. Për fat, programi transmetohej i rregjistruar, duke zhdukur “rrëshkitjet” e gojës apo gafat e drejtimit live, por edhe kështu Miss Shqipëria, nuk shkoi përtej nivelit të një prezantuese të zgjedhur gabimisht.

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Edlira Mema, gabimisht në Funny Video   7th November 2008, 5:46 am

PO DOMOSDO, ASNJE SESHTE I PERKRYER syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edlira Mema, gabimisht në Funny Video
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: