ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Silvi Skënderaj, “një kukull që flet”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Silvi Skënderaj, “një kukull që flet”   6th November 2008, 3:31 pmE bukura Silvi Skënderaj, nuk ka nevojë të komentohet për pamjen e jashtme. Nëse, ajo rri palëvizur të dukët si një barbie gjigande. Kjo përshtypje të krijohet edhe për një arsye tjetër; në pjesën më të madhe të kohës rri e heshtur, por edhe kur ka folur ndonjëherë (shumë rrallë, ama), duket sikur shtyp butonin e një kukulle që flet. Kështu ka ndodhur edhe gjatë spektaklit televiziv “Netët e Klipit Shqiptar”. Silvi sapo kishte fituar kurorën e Miss-it, iu desh të përballej edhe me përgjegjësinë e drejtimit të një spektakli, një përgjegjësi që e çoi deri në fund por, pa mundur të shfaqte ndonjë talent të pazbuluar si prezantuese.

Megjithatë, një barbie si ajo, do të ishte mëkat i madh të zhdukej nga ekrani. Prandaj, me pak mundim, duke mësuar përmendësh dy ose tre sllogane, Silvi nuk mungon të shfaqet herë pas herë në spote publicitare, ku duket si një kukull që përsërit fjali të rregjistruara.


_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
 
Silvi Skënderaj, “një kukull që flet”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: