ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kerkoj filmin ..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Kerkoj filmin ..   1st November 2008, 5:43 am

Ktu bani kerkesa per filma te # .
ne do te mundohemi ti gjejm (me as mundesi sa kemi )
gjynaf

Po fillj un kerkesen e par .
:urra: Plz kush me ndihmon te gjej serit e kti filmit AMICO MIO ..e kam ndjekur shum kur kam qen e vogel.
kam gjet vetem siglen .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   1st November 2008, 5:49 am

Po ashtu edhe kte filmin e kam ndjekur kur kam qen e vogel ,dhe tani e gjej po esht ne frengjisht ,,e du italisht unaaaa opa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   1st November 2008, 5:54 am

uaaaa ca filmash qe jan kto o zot lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   1st November 2008, 5:57 am

mistere dhe ti ke pa kto ?
oiiii un spo i gjej mi ..ku si kam kerku ...

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   1st November 2008, 6:02 am

un di ca adresa ku mund te download filma, ja ti shikoj dhe ti shkruj ktu te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   1st November 2008, 6:08 am

www.limeware.com (filma)


www.peekvid.com (filma)


www.aluc.org (filma)


www.watch-movies.net (filma)

(www.rebtel.com) ky eshte per te fol me cel me shqiperine falas

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   2nd November 2008, 7:02 am

fenkju very mac ...Do provoj iher po jo siot se mu flika 1 gjum qe lene fare qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   2nd November 2008, 9:26 pm

SHIFI IHER, ISHALLA PO TE HYJNE NE PUNE syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   10th November 2008, 6:09 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
www.limeware.com (filma)


www.peekvid.com (filma)


www.aluc.org (filma)


www.watch-movies.net (filma)

(www.rebtel.com) ky eshte per te fol me cel me shqiperine falas

bjerini qylit ju flisni me albanian qyl o po kush eshte rob zoti te me gjej ndonje adres per te cuar sms qyl?? qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   11th November 2008, 9:51 pm

na fute ne pun ti mistere me kte adresen me kllapa po un spo dikam me u orientu ktu se di

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   11th November 2008, 11:44 pm

Stica shkruajti:
na fute ne pun ti mistere me kte adresen me kllapa po un spo dikam me u orientu ktu se di

un se kam perdor per vete, por me kan thene qe mund te flasesh disa minuta falas
duhet te shtypesh nr e personit qe duhet te flasesh dhe me pas do te te vij sms te celulari dhe me teper sdi gje

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   12th November 2008, 1:25 am

MISTERIOZJA shkruajti:
Stica shkruajti:
na fute ne pun ti mistere me kte adresen me kllapa po un spo dikam me u orientu ktu se di

un se kam perdor per vete, por me kan thene qe mund te flasesh disa minuta falas
duhet te shtypesh nr e personit qe duhet te flasesh dhe me pas do te te vij sms te celulari dhe me teper sdi gje

edhe un ashtu si ty po bej, spo e perdor qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   12th November 2008, 6:05 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe bjeri shkurt dhe ti qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   15th November 2008, 2:29 am

disa min ju fut nje ckemi hi ca bere bye dhe mbaroi qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   15th November 2008, 8:06 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
aq edhe teper e ke qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   15th November 2008, 5:54 pm

ueeee pse teper miiii :sherr: dajak

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   15th November 2008, 9:56 pm

:?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   17th November 2008, 6:52 am

ore do me gjeni filmat mu ju ? dajak

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   19th November 2008, 4:07 am

po he me goc, a kontrrollove te ato adresa ti?
se di

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   18th February 2009, 11:34 am

ajo do tja japesh ne dore mi o dreqe ik te blockbuster me mire qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   18th February 2009, 9:03 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

BLOCKBUSTERIN E KANE MUSH KINEZET ME FILMA

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkoj filmin ..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kerkoj filmin ..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vidio-
Kërce tek: