ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ika se ....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:22 am

UNKNOWN shkruajti:
Pune kusho ca ti bash. Do rrime neser?

DO MUNDOHEM TE HY SE SBEN POR JO DHE SHUME VONE AMA albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:23 am

ika kike se desh shkrujta emrin tend lol qesh me te madhe ngjohemi neser ...se kemi nja 3 ore online ne,para se te vije ti lol
te puc kiss hoho syckat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:25 am

OK ATEHER IKIM, SE UNE JAM LODH
KAM QENE ME I LOKAL BELLY DANCING LOL
opala opala qesh me te madhe
TE PRITA DHE TY POR SERDHE TI :shpull:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:27 am

MISTERIOZJA shkruajti:
OK ATEHER IKIM, SE UNE JAM LODH
KAM QENE ME I LOKAL BELLY DANCING LOL
opala opala qesh me te madhe
TE PRITA DHE TY POR SERDHE TI :shpull:
shi shi dhe mu me thot kam per te msu ..ti do ddrru miiiinaaaaaaaaaaa opa opa :shtyp: aaaaa :dajaku: hoho shkelm :karrige: :violina :pamm: :gjuha: kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:29 am

dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
OK ATEHER IKIM, SE UNE JAM LODH
KAM QENE ME I LOKAL BELLY DANCING LOL
opala opala qesh me te madhe
TE PRITA DHE TY POR SERDHE TI :shpull:
shi shi dhe mu me thot kam per te msu ..ti do ddrru miiiinaaaaaaaaaaa opa opa :shtyp: aaaaa :dajaku: hoho shkelm :karrige: :violina :pamm: :gjuha: kiss

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe CKAM QESH, I PASKA MBLEDH GJITH GRUPIN LEMERIA KJO qesh me te madhe taaaa shkelm :gjuha: lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:30 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe ika mi se 1 ora ktu lol
kam per te msu neser se kam shum per javen qe vjen
ika naten klm kiss hyr neser mirrrrrr?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:31 am

NESER BESOJ SE KTU DO JEM
IKA DHE UN SE ME KEPUTI GJUMI kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 9:34 am

ika se u be vone,,,klm mistere dhe ti tiger_spirit,,,, :bye:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 9:35 am

bye limona kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 9:40 am

ika se marova per gjum

ciao tigri, klm kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 11:41 pm

Ika se mu flika se do rri naten sonte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 11:42 pm

TASHTI KEQ po mvje dhe mua qe po ju jap kte lajm te zi :gjuha: po dhe un do iki njeher per njeher :bye:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 11:43 pm

Ok Stica do jesh sonte ne darke?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 11:43 pm

akullore do perpiqem lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 11:43 pm

:bye: goca
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 11:45 pm

prit dalim bashk syckat

pacim dreqja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 11:46 pm

qesh me te madhe
kalofshi mir .po iki dhe un ... te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   12th October 2008, 6:48 am

vajza po iki une,,,klm,,,,ju puq kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   12th October 2008, 6:49 am

te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   12th October 2008, 6:53 am

ika dhe un po bej nani

klm :urra: te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   12th October 2008, 6:56 am

kiss kiss gjum te embel

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   12th October 2008, 6:56 am

:bye: te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   12th October 2008, 6:59 am

Stica shkruajti:
ika dhe un po bej nani

klm :urra: te kam shum xhan te kam shum xhan
llasticce gjum te embeel te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   12th October 2008, 8:37 am

IKA SE ME FLIHET
CIAO YJE kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   12th October 2008, 8:38 am

naten kika kiss pse ike kaq shpejt

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ika se ....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ika se ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 14Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: