ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ika se ....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   7th October 2008, 7:29 pm

klm juve online .
ika un mos u zini lol
ja dhe nji kshu nga un opa
byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   7th October 2008, 10:20 pm

ika un xuntirone & xhentil.
kalofshi mir .
:bye: :flm:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   7th October 2008, 10:23 pm

klm dreqka befsh qef... perqesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   7th October 2008, 10:25 pm

ike mi kujdes mos i jep shum gaz motorrit qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   7th October 2008, 10:30 pm

ika dhe un klm xhentilo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   8th October 2008, 12:59 am

ika un xhentil klm

te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   8th October 2008, 5:01 am

paske ik ti me opa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   8th October 2008, 6:46 am

ika se me flihet :gjum: Klm. :bye:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   8th October 2008, 6:47 am

klm,,,,se dhe une do iki dhe pak,,,,erdhi :gjum: dhe ketej

naten


Edituar për herë të fundit nga limona në 8th October 2008, 6:47 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   8th October 2008, 6:47 am

klm unknown .
naten dhe nga un .limoneeeee

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   8th October 2008, 6:48 am

naten dhe ti,,,sweet dreams kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   8th October 2008, 6:49 am

flm edhe ti

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   10th October 2008, 7:21 am

ika dhe sonte,,,gjum te embel juve qe po fleni tani,,,ti stica klm ne forum,,,, :gjum:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 1:42 am

ika un tigrer milanisti ,ballisti, gjynaf
kalofsh mir te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 1:43 am

te puc dreqe interiste fashiste komuniste opa opa kiss kiss kiss respekt te kam xhann gjume te embel kur te flesh kuptohet te fala kedes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 1:45 am

lol
ik mos te shof ma me sy ...milanist ballist syckat :violina :gjuha: te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 1:52 am

dreqja shkruajti:
lol
ik mos te shof ma me sy ...milanist ballist syckat :violina :gjuha: te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan

he ri fashiste komuniste balliste xhepiste interiste dj-iste gjithe te keqijat i ke :P qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kalamaja kalamaja opa opa :shtyp: hoho shkelm :karrige: :violina :pamm:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 5:16 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
dreqja shkruajti:
lol
ik mos te shof ma me sy ...milanist ballist syckat :violina :gjuha: te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan

he ri fashiste komuniste balliste xhepiste interiste dj-iste gjithe te keqijat i ke :P qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kalamaja kalamaja opa opa :shtyp: hoho shkelm :karrige: :violina :pamm:
avash avash se na le sakate lol qesh me te madhe opa opa opa opa opa opa opa gjum te embel tani perqesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:14 am

Me keqardhje po ju them se me duhet te fle se jam per pune neser. Klm qe te dyja. Neser rrime sa te doni. Bye
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:15 am

ueee dhe neser pun ti kusho?
sa inat
ok ateher gjum te embel
edhe un po fle se vajti von
kiss albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:16 am

Pune kusho ca ti bash. Do rrime neser?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:17 am

ngjohemi nesr ather .ju puc te dyve ....kalamaja te poshter:opa: (po te mir) kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:18 am

Naten dy yllat e mija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:20 am

naten ylli jon qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
kiss kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   11th October 2008, 8:22 am

NATEN YJE NATEN kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ika se ....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ika se ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 14Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: