ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ika se ....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   18th October 2008, 7:12 am

Do vi po me doli koha ... po se besoj ...esht hera e pare qe vin ne USA dhe me duhet ti ndihmoj me cdo gje . tju gjej shpi,pun etj.........

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   18th October 2008, 7:16 am

hee paske shum obligime,,,po mire se te gjithve u nevoitet ndihme kur vijn ne fillim,eshte mire kur ke kush tet ndihmoj te kam shum xhan

naten tani,,se po iki dhe une:xhan:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   18th October 2008, 7:18 am

naten limona ..kalofsh mir . kiss te kam shum xhan
xhentili enki kalofshi bukur te kam shum xhan te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Enkelejda

avatar

Numri i postimeve : 333
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   18th October 2008, 8:34 pm

IKA NJE HER UN JU UROJ NJE NAT TE MIR GJITHVE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   18th October 2008, 8:35 pm

dhe ti klm kiss respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   19th October 2008, 12:26 am

ika un cuno klm te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   19th October 2008, 12:27 am

dhe ti klm lol kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st October 2008, 5:22 pm

ika un .kalofshi mir ...ju pershendes te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st October 2008, 5:23 pm

:urra: klm mir dreqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st October 2008, 5:26 pm

drreqe kujdes anes mos po u perplase me nonje brune ma kalo mua ti bej cike formalitet po doli bjonde jepja cunit se ja trregon qefin vet po doli nigga stices e per vete mendo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st October 2008, 5:27 pm

dreqe ike ti mi me le vetem me ket sherrxhien.. nejse klm lool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st October 2008, 6:20 pm

ika dhe un klm ju onlinsa :shpull:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st October 2008, 6:21 pm

klm stica kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st October 2008, 6:22 pm

ike mi ade klm kiss opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st October 2008, 9:14 pm

ika se do dal xhiro shihemi nga darka byeeee alll respekt

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st October 2008, 9:16 pm

klb miku im respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd October 2008, 4:29 am

IKA DHE UNE

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd October 2008, 4:35 am

klm misterjoze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd October 2008, 11:17 pm

po iki un se kam shkoll mbasdite ...
kiss mos bani rremuj kalamajaaaaaa gjynaf
se ka dhe kshu opa pastaj ...llastice mos ma ngacmoo cunin se e kemi cun tirone gjynaf te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd October 2008, 11:22 pm

ike ti mi po ike ti me myt muve kjo qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd October 2008, 11:46 pm

ika dhe una notte klm stica&mely kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd October 2008, 11:47 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
ika dhe una notte klm stica&mely kiss
shife ke pa ti kshu

melin e puthi mua jo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe


opa :hehe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd October 2008, 11:48 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
ika dhe una notte klm stica&mely kiss

naten e mire dhe gjume te embel kalofsh bukur kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd October 2008, 11:48 pm

Stica shkruajti:
CuN_TiRoNe shkruajti:
ika dhe una notte klm stica&mely kiss
shife ke pa ti kshu

melin e puthi mua jo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe


opa :hehe

na ka dhen te dyjave nga nje gjysem puthje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   23rd October 2008, 12:38 am

JA PASKENI NDA BUZET TE SHKRETIT NJERA ATE TE SIPERME TJETRA BUZEN E POSHTME GJYNAF III JUVENTINE KANIBALE :P qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ika se ....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ika se ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: