ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per cfar i harxhoni me shum parate?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 1:49 am

akullore akullore akullore

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 2:02 am

VARET NE FAKT, ME SHUME PER GJERA KOZMETIKE, I KAM SHUME QEF

SPARA KAM NERVA ME BE PAZARE, POR ME PELQEJNE DHE GJERAT E MODES QE MA MBUSHIN SYRIN

NE PERGJITHSI JAM TIP QE E KONTRROLLOJ LEKUN
lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 9:58 am

makina,cigare,rroba dhe karta cel akullore akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 2:36 pm

rroba rroba dhe vetem rroba ...e kam ber dollapin me azem ..s' merr dot frym qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 2:52 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 9:38 pm

dreqja shkruajti:
rroba rroba dhe vetem rroba ...e kam ber dollapin me azem ..s' merr dot frym qesh me te madhe

NGA CASTI NE CAST VECE KUR TJA BEJ BAM DOLLAPI DREQES qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 9:39 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 10:01 pm

ti siper i bane leket cop per makinat dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 10:17 pm

po normale ca te bejme jemi bo si djem haram qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 10:33 pm

ka lezet ndonjeher, po dhe e rrezishme eshte te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 10:36 pm

esht rrush eshte po nganjehere se llogaris koken time :cocoment:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   31st October 2008, 10:37 pm

:pamm:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   16th November 2008, 10:14 pm

she she i beri turijnt copa tjetra qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   28th November 2008, 8:47 am

shopping,gas makines,,,ca budallalleqe tjera,,,,,po kam dhe saving account,qe dmth e kontrolloj lekun lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
marinela

avatar

Female Numri i postimeve : 58
Humor : ~E qeshur ~
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   10th December 2008, 10:11 pm

shopping..............gjithe diten viu viu me makine opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   11th December 2008, 4:51 pm

marinela shkruajti:
shopping..............gjithe diten viu viu me makine opa


per kete gjynaf gjynaf
sme la koker leku ne llogari aaaaa aaaaa aaaaa dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   13th December 2008, 12:22 am

per ti bo qefin n'ruse:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   13th December 2008, 8:15 am

qesh me te madhe qesh me te madhe ja dhe nje qe menon me teper sec duhet qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   15th December 2008, 11:52 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe ja dhe nje qe menon me teper sec duhet qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   16th December 2008, 7:16 am

syckat syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   18th December 2008, 12:58 am

MISTERIOZJA shkruajti:
syckat syckat

ishalla martoesh me tigrin lol pra qe eshte kerrnac qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   18th December 2008, 12:02 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   18th December 2008, 5:25 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
syckat syckat

ishalla martoesh me tigrin lol pra qe eshte kerrnac qesh me te madhe qesh me te madhe
ky do e ler tigrin beqar ..majeni men kte qe thash qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   19th December 2008, 11:01 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
syckat syckat

ishalla martoesh me tigrin lol pra qe eshte kerrnac qesh me te madhe qesh me te madhe

ku e di ti qe eshte kerrnac? :?: do pa dhe kjo pune qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   20th December 2008, 1:11 am

he mi se kishe parashiku kshu e ? qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per cfar i harxhoni me shum parate?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per cfar i harxhoni me shum parate?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pyetje & Sondazhe-
Kërce tek: