ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM   30th October 2008, 6:47 pm

MEQE MARISA E BERI PYETJEN DHE UN PO MUNDOHM TJA TREGOJ ME AQ SA MUNDEM

NE FILLIM SHKO TE WEBI QE KA FIGURA
PSH: www.photobucket.com

ME PAS KLIKO MBI FOTON QE KE QEF DHE BEJ COPY ADRSEN E 3 (TE FUNDIT) QE KA ATY

PASTAJ HYR TE FORUMI DHE VENDOSE ME PASTE ADRESEN QE MORE NE DHOMEN QE TI DESHIRON kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shia

avatar

Female Numri i postimeve : 10
Age : 31
Location : sopra le nuove in mezzo ai angeli
Humor : Buona...piena di vita
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM   3rd December 2008, 12:35 am

ohi,un spo ve dot avatarin ku duhet ta shkruaj une?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM   3rd December 2008, 12:41 am

shko ku thote profili im dhe aty i ke te gjitha te dhenat zemer gjynaf
per te vene avatare e ve aty ku thote ikona personale capish ti apo jo :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM   3rd December 2008, 12:53 am

SHIA , kliko ne PROFILI IM dhe me pas ne ICONA PERSONALE . atje pastaj e ke shum te leht per te ven foto . mjafton te kesh foton ne dhe baj BROWSE .
shpresoj te kem ndihmuar . te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
shia

avatar

Female Numri i postimeve : 10
Age : 31
Location : sopra le nuove in mezzo ai angeli
Humor : Buona...piena di vita
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM   3rd December 2008, 12:58 am

thanks,lone do te te grij fale...puc dreqken dhe motrushin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM   3rd December 2008, 12:59 am

thx shia puf ne una kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
shia

avatar

Female Numri i postimeve : 10
Age : 31
Location : sopra le nuove in mezzo ai angeli
Humor : Buona...piena di vita
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM   3rd December 2008, 1:13 am

:puc:puc:puc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SI TE VENDOSIM FOTO NE FORUM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Stafi i forumit :: Ndihme-
Kërce tek: