ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KOKTEIL...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: KOKTEIL...   29th October 2008, 10:58 pm

KOKTEIL PER JU...NATA KA QEFIN E VET,POR DHE QEFI VJEN NGA NJE "MIK" KOKTEIL...

KEMI KATER KATIGORI...
MUNDE TE FILLOJME ME KATEGORINE E PARE QE PERMBAN KETO KOKTEIL...

APPLE MARTINI
BLOODY MARY
MANHATTAN DRY
VODKATINI
KIR ROYAL
CHIGAGO
NERGONI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KOKTEIL...   30th October 2008, 6:20 pm

HAJDE KOKTEIL HAJDE
PASKA NDERMEND ME NA BO TAP KY dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KOKTEIL...   2nd November 2008, 9:46 pm

alkooli preferohet nga shumica...kshu qe shumica duhet te di cfare te pi...une do komentoj perseri me shume kokteile te tjera qe mund te pihen mbas gotes se pare dhe me cfare mund ta perfundosh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KOKTEIL...   2nd November 2008, 9:58 pm

pa he na thuaj?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KOKTEIL...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
KOKTEIL...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Kurjozitete-
Kërce tek: