ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcaleta te ndryshme

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   31st October 2008, 1:52 am

Nje katunar hyp ne autobuz dhe shikon letren qe esht e ngjitur tek xhamat :

Nqs nuk keni bileten do te gjobiteni 10 fish !! Katunarin e ze frika. Ne kete moment vjen faturino ene i kerkon leket :
Faturino : zoteri leket
Katunari : po i thot dhe i zgjat 400 lek te vjetra
Faturino : zoteri pse 400 lek apo jeni me njeri tjeter ?
katunari : jo i thot , vetem jam.
Faturino : po pse 400 lek ? se i thone 2 bileta
Katunari : po ja me humbi e para te kem tjetren
Faturino : e pa qe ky sishte ne terezi ky dhe i thot po sikur te humbi dhe e dyta cfar do besh ti ?
Katunari : po pse abonene ne xhep per cfar e kam un kot eee ?

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   2nd November 2008, 9:36 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   15th November 2008, 2:17 am

Një djalë vrapon I gëzuar te babai I tij.

-Baba , a do të më blesh një daulle?

-Do te bësh zhurmë more bir!

-Mos u shqetso,baba,do t’I bie kur të jesh në gjum..

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   15th November 2008, 8:12 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
pikes i paska rene dhe ky

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcaleta te ndryshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Humor-
Kërce tek: