ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BEHET NENE NE MOSHEN 65 VJ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: BEHET NENE NE MOSHEN 65 VJ   26th October 2008, 8:32 am

Nje 67 vjecare mund te konsiderohet pas dy muajsh, pa frike si nena me e vjeter ne bote. Behet fjale per Zlatka Jovic, nje shtetase serbe e cila ka mbushur faqet e para te gazetave, pasi ka ngelur shtatzane ne nje moshe kur askujt nuk i shkonte nder mend. Duhet vecuar fakti se ajo ka ngelur shtatzane ne menyre natyrale, pra pa ndikimin e shkences dhe pritet qe pas dy muajsh ajo e behet nene. Mjeket theksojne se Zlatka Jovic, eshte ne muajin e shtate te shtatzanise dhe ajo nuk paraqet asnje rrezik per nderprerjen e barres. Jovic eshte martuar e nje burre 14 vjet me te ri se ajo, nje martese e cila eshte nderprere 10 vite vite me pare per shkak te problemeve ne cift, por ata kane mundur ti kthehen normalitetit duke u bashkuar serish, por kete here me nje suprize, pra presin nje femije. Vlen te theksohet fakti se ata deri tani nuk kane patur femije dhe mesa duket menopoauza, nuk ka qene ndonje arsye e madhe, qe ti kufizonte 67 vjecares, deshiren per tu bere nene.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BEHET NENE NE MOSHEN 65 VJ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Kurjozitete-
Kërce tek: