ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KOHA SHKOLLORE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: KOHA SHKOLLORE   25th October 2008, 7:53 am

BARSALETA DHE HUMOR GJATE PERIUDHES SHKOLLORE

Mesuesja i tha nxenesit:me zgjedho foljen "ec"
nxenesi fillon:Une ece,Ti ece,,,,,,
mesuesja:me shpejt, se mbaroj ora e mesimit
nxenesi:une vrapoj,ti vrapon.....

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: KOHA SHKOLLORE   25th October 2008, 8:09 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
KOHA SHKOLLORE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Humor-
Kërce tek: