ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   7th March 2009, 7:31 am

atencione atencione
kush do makarone ?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   9th March 2009, 6:49 am

??? ca po thojeeeee? ??? qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   12th March 2009, 10:20 pm

lori kafe shija e pasionit qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   13th March 2009, 6:38 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   13th March 2009, 7:54 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
lori kafe shija e pasionit qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
kujtova se the AMSTEL, SE KESHTU ME PELQEN lepirese qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   15th March 2009, 1:41 pm

jo po kronenburg kudo kryeson ueeeee mu kujtua nje barsalet me keto kush do ta degjoj ?????????????'

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   19th March 2009, 7:08 pm

una una

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   19th March 2009, 11:10 pm

una

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   21st March 2009, 9:54 pm

ishte nje goce qe ishte rritur ne kuvend me murgeshat dhe sja kishte iden jetes jasht pasi mbush 20 vjec prindrit e marrin ne shtepi dhe kjo fillon te frekuentoj jeten me shoqerine e pallatit e vjen darka babai shef gocen lyer me nje fund deri te gjuri dhe i thote
KU SHKON KESHTU E LYER DHE VESHUR TI
goca-- ne pub me miqte
babai-- pse
goca--- AMSTEL SE KESHTU ME PELQEN
dhe iken dhe vjen ne 2 te nates gjysme tape gjume direkt pas dy ditesh prap goca me shoqerine ne pub vesh nje fund pak me lart se gjuri
babai--vajze si te kane mesuar murgeshat ku shkon keshtu
vajza --- ne pub o shoku me miqte ne qef tim
babai---pse
vajza prap ---AMSTEL SE KESHTU ME PELQEN
IKEN DHE VJEN NE 3 TE NATES prap disi tape

mbas 3 ditesh prap goca veshur pispillosur me taka 30 centim :P dhe me nej miniofund aq te shkurter sa po te ulej dukej fusha e aeroportit nene tereza
babai gjithe nerva goce na felliqe fare ku shkon veshur keshtu
vajza ----- po iki ne pub shoku se dua te shijjoj jeten
babai---pse
vajza---- AMSTEL SE LESHTU ME PELQEN
babai --- amstel ti dhe fiuuu ne shpull KRONENBURG KUDO KRYESON ihihihihihi


kush i mban mend reklamat haahahhaah

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   22nd March 2009, 3:20 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
ishte nje goce qe ishte rritur ne kuvend me murgeshat dhe sja kishte iden jetes jasht pasi mbush 20 vjec prindrit e marrin ne shtepi dhe kjo fillon te frekuentoj jeten me shoqerine e pallatit e vjen darka babai shef gocen lyer me nje fund deri te gjuri dhe i thote
KU SHKON KESHTU E LYER DHE VESHUR TI
goca-- ne pub me miqte
babai-- pse
goca--- AMSTEL SE KESHTU ME PELQEN
dhe iken dhe vjen ne 2 te nates gjysme tape gjume direkt pas dy ditesh prap goca me shoqerine ne pub vesh nje fund pak me lart se gjuri
babai--vajze si te kane mesuar murgeshat ku shkon keshtu
vajza --- ne pub o shoku me miqte ne qef tim
babai---pse
vajza prap ---AMSTEL SE KESHTU ME PELQEN
IKEN DHE VJEN NE 3 TE NATES prap disi tape

mbas 3 ditesh prap goca veshur pispillosur me taka 30 centim :P dhe me nej miniofund aq te shkurter sa po te ulej dukej fusha e aeroportit nene tereza
babai gjithe nerva goce na felliqe fare ku shkon veshur keshtu
vajza ----- po iki ne pub shoku se dua te shijjoj jeten
babai---pse
vajza---- AMSTEL SE LESHTU ME PELQEN
babai --- amstel ti dhe fiuuu ne shpull KRONENBURG KUDO KRYESON ihihihihihi


kush i mban mend reklamat haahahhaah

per budalliqe kryesoni kudo ju, po as i gatim per veten tuaj nuk dini, keshtu qe po ne dore te femrave bini qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   13th April 2009, 9:40 pm

GOCA,PUN DHE SHPI OKKKKKKKKKKKK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   13th April 2009, 10:28 pm

ok gjynaf taaaa biirr per_qef

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   24th April 2009, 6:48 am

party, do shkojme ne partyyyy. lol kalamaja

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   24th April 2009, 10:48 pm

po pra .. ta harojn ktaaaaaaaaaa gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   25th April 2009, 3:44 pm

GOCAT I DINE ME MIRE PUNET E SHPISE...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   26th April 2009, 1:10 pm

se imagjinoj dot nje mashkull me shume se nje dite ( hiq pervjetorin san valentinon apo ndonje feste e vecante ) me perparse perpara duke gatuar

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   27th April 2009, 7:36 am

o tigri dhe ne ato dite te vecanta te rekomandoj restorantin me mire,,,,jo per gje por do deshtosh nga mos experienca,dhe mundesia e vetme per tja bere ate nate te vecante do ngel nje pizza delivery gjynaf qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   3rd May 2009, 4:32 pm

limona shkruajti:
o tigri dhe ne ato dite te vecanta te rekomandoj restorantin me mire,,,,jo per gje por do deshtosh nga mos experienca,dhe mundesia e vetme per tja bere ate nate te vecante do ngel nje pizza delivery gjynaf qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe i ke ren pikes limona ... te lumt goja te kam shum xhan qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   8th May 2009, 4:02 am

MIRE E KE THENE TIGRI PER NDONJE FEST OSE MOMENT ROMANTIK SIC DIME NE CUNAT VET DO E MERNIM MUNDIMIN PER TE GATUAR DICKA...POR VETEM GATIMI TE NESERMEN I LAN PRAP GOCA SE E KA HOBI JO PER GJE...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   12th May 2009, 6:52 am

po ju doni ndonje femer qe di me pi vetem duhan, me minifun dhe i kamxhik, sa here te vij vakti te haj buke, te gatuaj mashkulli, mundesisht edhe tja koje ushqimin kasata

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   13th May 2009, 2:21 am

o te lumt goja mi shoqe kiss se na can veshet .. dun 1 ashtu kta qe mos tju vej mendja per gru e jo me ti urdhrojn

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   13th May 2009, 6:16 pm

gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   14th May 2009, 4:55 am

xhentil3 shkruajti:
gjynaf
cigare per_qef per_qef pastrim pastrim biirr biirr biirr biirr opala opala opala opala

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forum i lir :: Diskutime-
Kërce tek: