ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   18th October 2008, 7:03 am

PO kjo esht e padrejt ...deshira ime do ishte te shikoja i cun me perparse
te bante nje byrek (jo me peta te gatshme) gjynaf dhe te lante pllakat
e banjes cep me cep lepirese

ju si mendoni ? :gjuha: opala

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   18th October 2008, 7:06 am

ufff sa do kisha deshire,ta provojn njeher dhe ato se gjithmone thon,sesht pun ajo,,,, pun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   18th October 2008, 7:09 am

:inat:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   18th October 2008, 10:15 pm

eh kete dua te di dhe un dreqe
sidomos cunat shqiptare me mentalitetin e tyre te acarojn :sherr:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   22nd October 2008, 1:34 am

qesh me te madhe ju mart dreqi juve...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   22nd October 2008, 3:07 am

xhentil3 shkruajti:
qesh me te madhe ju mart dreqi juve...

po sa keq qe srrini dot ju vetem lol qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 2:36 am

SEPSE CUNAT NUK I DINE MIRE PUNET E SHTEPISE ... respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 2:58 am

xhentil3 shkruajti:
SEPSE CUNAT NUK I DINE MIRE PUNET E SHTEPISE ... respekt
sic po mesoj un abetaren ti meso punet qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:00 am

kush tha qe nuk pejne pun shpie cunat pytni tigrin se ai meret me pun shpie:p qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:02 am

PYT VETEN TI, CKE ME TJERET qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:04 am

po ti ca ke qe fol per te tjeret opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:04 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
kush tha qe nuk pejne pun shpie cunat pytni tigrin se ai meret me pun shpie:p qesh me te madhe
tigrit ja ban nusja punet .
e kam pa iher me minifund dhe lante dyshemen . qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:05 am

dreqja shkruajti:
CuN_TiRoNe shkruajti:
kush tha qe nuk pejne pun shpie cunat pytni tigrin se ai meret me pun shpie:p qesh me te madhe
tigrit ja ban nusja punet .
e kam pa iher me minifund dhe lante dyshemen . qesh me te madhe
qesh me te madhe e vertet mer tiger dhe ket e ke bere? qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:26 am

qesh me te madhe KY SIPER DO dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:28 am

dru do ai mi qe ska turp qesh me te madhe qesh me te madhe

ishalla se shikon thuj qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:35 am

:cocoment:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:36 am

Jane ma nikoqire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:41 am

PO PSE MOS JEN DHE MESHKUJT PUNTOR?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 3:59 am

MISTERIOZJA shkruajti:
PO PSE MOS JEN DHE MESHKUJT PUNTOR?


jan te zen duke pire biirr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 4:02 am

qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 4:08 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
PO PSE MOS JEN DHE MESHKUJT PUNTOR?


jan te zen duke pire biirr
TE NGECTE NE FYT ISHALLA qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 4:10 am

MISTERIOZJA shkruajti:
CuN_TiRoNe shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
PO PSE MOS JEN DHE MESHKUJT PUNTOR?


jan te zen duke pire biirr
TE NGECTE NE FYT ISHALLA qesh me te madhe

qesh me te madhe gjuj i cik nga mbrapa mi qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 4:12 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
CuN_TiRoNe shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
PO PSE MOS JEN DHE MESHKUJT PUNTOR?


jan te zen duke pire biirr
TE NGECTE NE FYT ISHALLA qesh me te madhe

qesh me te madhe gjuj i cik nga mbrapa mi qesh me te madhe
:karrige: qesh me te madhe
MDUKET SE ME NGELI EN DORE KY qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 4:14 am

veten pac ne qaf loooooooooool te thash mos gjuj qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   30th October 2008, 4:16 am

GJALL JE? :?:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse gocat punojn ne shpi dhe cunat jo ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forum i lir :: Diskutime-
Kërce tek: