ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   29th October 2008, 12:33 am

dreqja mqs komentoi xhentilin,po flas dhe une me aq sa e njoh pa bere shum bla bla blu...
dreqka-ne humore shume vajze komunikuse,shyqyr qe e ka zene rrota bishtin me msime se dhe mu mka mar malli ja lejm kohes dmth ...

misterja-goc serioze me aq sa e kam njohur ne muabet kam nje jete qe dua ta shikoj po me asnje gje ne bote nuk te lejon,lol kot nuk e ka nickun misterjoze_narja...

marisa mikja ime e kam xhan e puc fort kok bardhoshe kam respekt...eshte krepja ime...

llastica,goc e llastume i flet dhe prapanica nuk te le fjale pa kthyer mundohet cdo here te jete nen humore e siper dhe bravo i them,sepse ja ka arritur qellimit me aq sa e njoh...

melymoraki goc e embel me fjalet e saja qe prekin qiellin e shtate mistere dhe kjo sepse nuk di cfar do te japi puthje apo perqafim...mgjth mbetet e deshiruar...

limona nuk ngjan fare me emrin vajze e embel me muabetin e saj te embel dhe te bute qe ndjen sikur po fle ne nje jastek me pupla...me behet qefi qe te njoha...

vlonjatja ne humor e siper ka qef garat me makina derisa nje dite do ha koken"ishalla nuk e ha para se ta takojm nqs na bie rradha"vajze e dashur dhe mbi te gjitha na do te gjitheve...

elena greke me emer grek me ushqim grek ha pi rri per qef te theosit lum mami babi qe ja vun emrin ne internet gezohem elena pa keq kaptim...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   29th October 2008, 4:34 am

misterja-goc serioze me aq sa e kam njohur ne muabet kam nje jete qe dua ta shikoj po me asnje gje ne bote nuk te lejon,lol kot nuk e ka nickun misterjoze_narja...

JAM E PADUKSHME MO, NJEQIND HERE TA KAM THENE
:shpull:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   29th October 2008, 8:36 pm

vlonjatja ne humor e siper ka qef garat me makina derisa nje dite do ha koken"ishalla nuk e ha para se ta takojm nqs na bie rradha"vajze e dashur dhe mbi te gjitha na do te gjitheve...

shum here e kam ngrene koken rrush po ja ku jam puth besoj se takohemi se shpejti kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   30th October 2008, 1:14 am

xhentil3 shkruajti:
dreqja mqs komentoi xhentilin,po flas dhe une me aq sa e njoh pa bere shum bla bla blu...
dreqka-ne humore shume vajze komunikuse,shyqyr qe e ka zene rrota bishtin me msime se dhe mu mka mar malli ja lejm kohes dmth ...
flm fasule kiss me ka mar malli re dreq .. :bye:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   30th October 2008, 4:59 am

te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   30th October 2008, 3:44 pm

xhentil3 shkruajti:
te kam shum xhan
te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   30th October 2008, 4:46 pm

dreqja ---goc e mire e shkathet e zgjuar ,goc me shaka gjynaf ehe e kemi pak ne te dyja qe zihemi pak po pa dem se pajtohemi shpejt opa opa te kam shum xhan kiss

mister goc e mire akullore nuk kam pat shum muabet qete flas shum kiss


cuni--- femi me te poshter ska ku te vei me qesh me te madhe qesh me te madhe megjithse eshte rapatush i mire kiss e kam xhan shum shum

xhentil--- rivali im sigurisht ne gara gjynaf besoj se do ja mar garen do e fitoj dajak
eshte cun shum shum i mire edhe me shum humor gjithmon akullore kiss

sticka--- ehe ca te thush per kete ja ka thene zoti ne rrez te veshit asaj qesh me te madhe qesh me te madhe eshte si zemer

kiss te kam shum xhan

marisa --- muabet gallat e sjellshme , i ka shakat me krip kiss

meli---- "nje engjell qe ka zbrit nga qielli" e vetmja qe eshte e komunikushme me te gjith kiss

tigriiiiiiii--- e kam shooooooooooook te ngushteeeeeeeee dajak dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   30th October 2008, 6:28 pm

mister goc e mire nuk kam pat shum muabet qete flas shum
te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   30th October 2008, 10:23 pm

cuni--- femi me te poshter ska ku te vei me qesh me te madhe qesh me te madhe megjithse eshte rapatush i mire kiss e kam xhan shum shumkiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   30th October 2008, 10:43 pm

pufi rapatush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   30th October 2008, 10:44 pm

sa genjen kjo goc

dhe ka ca qe e besojn gjynaf qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 9:49 am

Stica shkruajti:
sa genjen kjo goc

dhe ka ca qe e besojn gjynaf qesh me te madhe

a te genjefshin nuset e djemve ty jallaaaaaaaaa gjynaf qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 2:27 pm

Vlonjatja shkruajti:
dreqja ---goc e mire e shkathet e zgjuar ,goc me shaka gjynaf ehe e kemi pak ne te dyja qe zihemi pak po pa dem se pajtohemi shpejt opa opa te kam shum xhan kiss

edhe prap do zihemi qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 2:31 pm

dreqja shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:
dreqja ---goc e mire e shkathet e zgjuar ,goc me shaka gjynaf ehe e kemi pak ne te dyja qe zihemi pak po pa dem se pajtohemi shpejt opa opa te kam shum xhan kiss

edhe prap do zihemi qesh me te madhe te kam shum xhan


thua se do zihemiiiiiiiiiiiiiiii qesh me te madhe qesh me te madhe [b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 2:44 pm

po miii 100% e sigurt qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 2:48 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe tek e tek me gjysma tulle looooooooool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 2:49 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 3:00 pm

aman mos qesh kaq shum se skam lek me te ble proteza te tjeraaa dajak gjynaf qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 3:01 pm

gjej te gabelt un me ulje qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 3:05 pm

ncuq ke tregu cam qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 10:03 pm

se ce ka kap me tregun cam kte siper se kuptoj :?: qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 10:39 pm

qesh me te madhe e du fort mi dreq se ka mallin me te lire e me me vlere qe sa e kap te ngelet ne dor aq i mir eshte qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   31st October 2008, 10:40 pm

po ti ske pa tregun kinez, cin cun cai qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: