ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tatuazhet ...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Tatuazhet ...   13th October 2008, 5:50 pm

A ju pelqejn tatuazhet ? A do te donit te kishit nje , dhe ku ?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   19th October 2008, 5:11 am

UE CA TEME KJOOO lepirese

TATTOO I KAM SHUME QEF
ME PELQEJNE SHUME SIDOMOS ATO QE KANE DOMETHENIE MISTIKE
DO KISHA QEF NJE TATTOO TE PJESA QAFES, OSE MBRAPA KURRIZIT akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   19th October 2008, 5:04 pm

kam nje tatuazh ne pjesen e poshtme te barkut ne anen e djathte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   19th October 2008, 5:07 pm

un skam fare dhe as qe me pelqen te kem por kur i shikoj te femrat me terheqin akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   20th October 2008, 6:55 am

kur i shikoj tek te tjeret me terheqin,por jo te tepruara,,,,per vete nuk kam dhe se kam ndermend te bej te perhershem,,,arsyeja-jam e sigurt se nuk do me pelqente pas 1 muaji,ndaj preferoj ato qe hiqen pas disa javesh lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   20th October 2008, 12:19 pm

MeLyMoRo shkruajti:
kam nje tatuazh ne pjesen e poshtme te barkut ne anen e djathte


po nuk gjete vend tjeter ta besh? se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   20th October 2008, 10:57 pm

MeLyMoRo shkruajti:
kam nje tatuazh ne pjesen e poshtme te barkut ne anen e djathte
:?: :?: :?:

ca do jet vall?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   21st October 2008, 12:27 am

miz kali qesh me te madhe
po cju duhet ju ca tatuazhi ka ajo mi ?


o mely ma thuj vetem mu syckat

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   21st October 2008, 12:30 am

tek te tjeret me pelqejn shum.tek un JO qesh me te madhe
leqe kam frik lol qesh me te madhe se te dhembin
akullore
nqf se do beja 1 ,(gje qe se kam ndermend) do ishte shqiponja e flamurit .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   21st October 2008, 1:33 am

SA PATRIOTE KJO SIPER albania kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   21st October 2008, 2:27 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
SA PATRIOTE KJO SIPER albania kiss
te puf icik un ty se me ka marr malli ?na kiss te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   21st October 2008, 5:47 pm

dreqja shkruajti:
miz kali qesh me te madhe
po cju duhet ju ca tatuazhi ka ajo mi ?


o mely ma thuj vetem mu syckat
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

e du un ta di se skam shanc me ja pa
gjynaf gjynaf qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   21st October 2008, 6:01 pm

mua me pelqejne edhe un kam po se them perqesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   21st October 2008, 8:29 pm

edhe une kam dy tatu... albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   22nd October 2008, 3:30 am

baby_gangsta shkruajti:
mua me pelqejne edhe un kam po se them perqesh


:?: :?: po pres

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 12:05 am

xhentil3 shkruajti:
MeLyMoRo shkruajti:
kam nje tatuazh ne pjesen e poshtme te barkut ne anen e djathte


po nuk gjete vend tjeter ta besh? se di

e bera pa leje dhe ai ishte vend qe nuk bie ne sy se kush rrinte e duronte mamin pastaj jo si e bere jo po sikur te marresh siden sikur te marresh hepatitin a,b,c e te tjera e te tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 12:06 am

po ca esht mi ca esht lepirese

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 12:42 am

MeLyMoRo shkruajti:
xhentil3 shkruajti:
MeLyMoRo shkruajti:
kam nje tatuazh ne pjesen e poshtme te barkut ne anen e djathte


po nuk gjete vend tjeter ta besh? se di

e bera pa leje dhe ai ishte vend qe nuk bie ne sy se kush rrinte e duronte mamin pastaj jo si e bere jo po sikur te marresh siden sikur te marresh hepatitin a,b,c e te tjera e te tjera


PO MIRE KUR JE VESHUR NUK E SHIKON MAMI,POR KUR JE CVESHUR BESOJ SE TE KA BERE PER NJE LEK PASI E KA PAR... kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 12:46 am

xhentil3 shkruajti:
MeLyMoRo shkruajti:
xhentil3 shkruajti:
MeLyMoRo shkruajti:
kam nje tatuazh ne pjesen e poshtme te barkut ne anen e djathte


po nuk gjete vend tjeter ta besh? se di

e bera pa leje dhe ai ishte vend qe nuk bie ne sy se kush rrinte e duronte mamin pastaj jo si e bere jo po sikur te marresh siden sikur te marresh hepatitin a,b,c e te tjera e te tjera


PO MIRE KUR JE VESHUR NUK E SHIKON MAMI,POR KUR JE CVESHUR BESOJ SE TE KA BERE PER NJE LEK PASI E KA PAR... kalamaja

po cne do me shofi mami zhveshur mua...... nje here ma pa se me doli pak dhe i thash e kam nga ato 1 mujoret se kam ber me gjilpera se kush rrinte e duronte pastaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 12:52 am

PO PSH:KUR DEL NE PLAZH NUK BIE NE SY? :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 1:01 am

xhentil3 shkruajti:
PO PSH:KUR DEL NE PLAZH NUK BIE NE SY? :?:

ne plazh iki me motren dhe vellain dhe se kam problem nese duket
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 1:07 am

VETEM ATE TATU KE? syckat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 1:12 am

po po vetem nje kam kisha qejf te beja dhe nje tjeter po kur shifja ne vere ne pishine ca femra ordinere te mbushura me tatuazhe me iku deshira per te ber tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 1:19 am

ke te drejt dhe shme tatu ske ci do se behesh si rob laraman...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   23rd October 2008, 4:00 am


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tatuazhet ...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tatuazhet ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Moda & Estetika-
Kërce tek: